#tüm uyurgezerpanda entry'leri

alaa wardi, alara canay, doruk petekkaya, ege çakır ve eren halıcı'nın oluşturduğu yabancı müzikleri türk müzikleriyle harmanlayan pandemi zamanında ortaya çıkmış ankara çıkışlı aşırı tatlı bir müzik grubu. bkz: sexyback
isviçre. 5 yaşında gittiğim için hatırladığım pek bir şey yok aslında. ren şelalesi dışında tabi. aşırı büyülenmiş ve aşırı korkmuştum.
hafta sonları olan sokağa çıkma yasaklarını bir nebze daha katlanılır hale getirmek için 4 Aralık Cuma günü saat 21.00’den 6 Aralık Pazar akşamı saat 23.59’a kadar ücretsiz hale getirilen platform.
ali atay, feyyaz yiğit, volkan sümbül, ali demirel ve aziz kedi'nin senaryosunu yazdığı ali atay'ın yönetmen koltuğuna oturduğu sonu birazcık basit ve sıkıcı kalsa da uzun süre sonra en sevdiğim türk filmi olmaya hak kazanmış filmdir. neredeyse tüm repliklerini ezbere bilip her ortamda kullanmaya bayıldığım, canım sıkıldığında anadolu tat 1071 diye bağırmama sebep olan eğlence kaynağımdır.
bu son olsun bu parçayı dinlerken başlığa girip yazma isteği duyduğum sanatçı. iyi ki geçmişsin bu dünyadan. daha fazla ne diyebilirim bilmiyorum.
dünyaya gelme amacım nedir bilemem ama şu sıralar en büyük amacım eski/yeni başlıkları gündemde tutup sözlüğü yeniden canlandırmak olabilir. kendi kendime böyle bir amaç edindim. canım kendim.