iletişim

dikkat edilecek hususlar

  1. mesajınızı göndermeden önce, sormak istediğiniz sorunun burada cevaplanmış olup olmadığını kontrol edin. mesajınıza sss'te cevap verildiyse, size dönüş yapılmayacağını bilmenizi isteriz.
  2. mesajlarınız yazarlara iletilmemektedir.
  3. kişiler hakkında yazılan girişlere dair şikayetler ancak gerçek kişinin kendisi, tüzel ise yetkilisi ya da hukuki vekili tarafından yapılabilir. üçüncü şahıslar tarafından yapılan şikayetler dikkate alınmayacaktır.
  4. tarafımıza gönderdiğiniz mesajların gizli veya kişiye özel yazışma hükmünde olmadığını belirtmek isteriz. gezgin sözlük dilerse bu mesajları -gönderene ilişkin ad, soyad ve elektronik posta adresi de dahil olmak üzere- konuyu takip eden birimlerine, varsa konunun ilgilisi yazara ve gerekli gördüğü sair kişi veya adli mercilere iletebilir. gezgin sözlük gerekli gördüğü takdirde, kendisine ulaşan mesajların metnini kısmen veya tamamen, göndericinin adıyla soyadını da belirterek ilgili gördüğü sayfada yayınlayabilir.
  5. şikayetinizin yukarıdaki işlemlere tabi olmasını istemiyorsanız, şikayetinize not eklemeyebilirsiniz. bir yazının veya başlığın şikayet edilmesi için mesajınızın metin içermesi zorunlu değildir. metin içermeyen şikayetler de aynı şekilde incelemeye alınmaktadır. şikayetler dışındaki mesajlaşmalarda ise gizlilik garantisi verebileceğimiz bir seçenek bulunmamaktadır.

iletişim formu

gezgin sözlük ofis bilgileri

Ahi Evran Cad. 42 Maslak MultiOffice A Blok Kat:11 Ofis:13 Maslak/İstanbul

reklam & iletişim

info@gezginsozluk.org