#tüm tombulbaykus entry'leri

interrail grubunun neredeyse tüm treni kaplayacak bir kalabalıkla yolculuk yaptığı expres.
oldukça popüler bir mekana dönüşen, pelinsu ve berkecanlardan geçilmeyen bir gezi yeri. bunları bir kenara bırakırsak renkli renkli çiçekleriyle, evlerin yapısıyla oldukça güzel bir yer. içerdeki cafe, restaurant veya esnafa bakacak olursak mekanlar dışardan dizayn olarak çok kaliteli ama fiyatlar da oldukça tuzlu. sonuca bağlarsak bir gün gidilip güzel bir gün geçirilebilecek, çeşmede bulunan yer.
spora dair her malzemenin satıldığı, outdoor ürünlerinin olduğu, ucuz ve kaliteli mağaza.
ilk dönemlerinde türküler söyleyen, arabeskin dibini okuyan, konserlerinde jilet satılan;daha sonra sevdiğimiz şarkıları yeniden yorumladığı 2008 albümü ve 2006 da rainbow, bob dylan gibi grup ve şarkıcıların seslendirdiği besteler üzerine yeni şarkılar yapıp oluşturduğu albümü ile mükemmel bir tat veren(affet-temple of the king gibi), efsane sanatçı "müslüm baba".
Başrollerinde ozan güven, serenay sarıkaya, büşra develi, mehmet günsur, berrak tüzünataçlar, osman sonat gibi oyuncuların olduğu türk internet dizisi.
gençlik filmlerinde gördüğümüz, yaz aylarında ortaya çıkan ve yazın bitmesiyle genellikle sona eren sevgi etkileşimi.
anlamadığım bir şekilde 10 dan fazla başvurduğum ve alınmadığım, en sonunda alındığım ama mizahını beğenmediğim grup.
Bu hizmete katılabilmek için aracı şirketlerle birlikte motivasyon mektubu yazmak gerekmektedir. bu mektubun içeriği ise, kişinin özellikleri, neden agh yapmak istiyor gibi şeyleri barındırıyor. ve bununla birlikte europass cv'nin de hazırlanması gerekiyor bu cv ise iş geçmişinizi,tecrübelerinizi gibi şeyleri barındırıyor ve bu cv avrupada da aynı standartlarda ve geçerli bir cv.bunları hazırladıktan sonra yurtdışında yapabileceğinize inandığınız gönüllülük projelerine başvuruyorsunuz ve bekliyorsunuz. Bu programda dil bilme şartı da yok orada dil eğitimi de veriliyor ama bu dil bilme şartının olmaması projelere göre değişiklik gösterebiliyor. kabul olursanız eğer bu süreçten sonrasında kabul olduğunuz ülkeye gidiyorsunuz ve orada projeye göre belirli saatlerde belirli günlerde çalışıyorsunuz ve haftada 2 gün boş gününüz var. daha sonra diğer ülkelerden gelen gönüllülerle tanışıyorsunuz, geziyorsunuz vs. ekstra olarak bu programda yol,yemek,konaklama gibi ihtiyaçlar karşılanıyor ve gönüllüye para desteği de veriliyor. Kısaca anlattığım gibi olan alım kapasitesi fazla olmayan; ama fazlasıyla heyecanlandıran program.