#tüm kedilimedili entry'leri

kuşadası

aydın'a bağlı bir ilçemiz.

turizmin yoğun olması ticareti ilerletmiş olsa da genel anlamda turist kazıklamak üzerine kurulu bir görüntüsü var, her şey çok pahalı, hatta tüm renklerine rağmen zaman zaman sevimsizleştirebiliyor ilçeyi bu durum. güvercinada'nın manzarasına doyduktan ve kalede bulunan balina iskeletini gördükten sonra, isterseniz çok da uzak olmayan plajlarına yönelebilir isterseniz de merkezinde sahilin istediğiniz yerine çadırınızı kurabilirsiniz. belediyenin sık aralıklarla kurduğu lavabo ve duş kabinleri şu sıralar kullanım dışı olmakla birlikte, setur marina'da yer alan ve ücretsiz olması yönüyle belki de ilçede tek olan wcleri kullanabilirsiniz. para vermeden kullanabileceğiniz başka bir yer zannediyorum ki pek yok. yine merkezde yer alan yat kamping, önder kamping gibi işletmelerden 25-35 tl civarı fiyatları gözden çıkararak gezinizi bir tık daha konforlu hale de getirebilirsiniz.

yola çıkmayı erteleme sebepleri

çoğunlukla maddiyatın başı çektiği, işler güçler derken ardı arkası gelmeyen bahanelerin sıralanabileceği sebeplerdir.

gidilen konserde canlı yayın yapmak

havaların ısınması ve pek çok ilde çeşitli festivallerin başlamasıyla, hiçbiri dinlenmeden tıktık geçilen storyler yetmezmiş gibi artan durum.

biz şimdi neyiz

muhtemelen zaten belirsiz olan bir süreci daha da belirsiz hale getiren soru cümlesi.

7 mayıs 2019 dolar kuru

23:15 itibarıyla 6.16'ya gelen, ilerleyen günlerdeki seyrinin ve etkilerinin merak konusu olduğu kur.

ogün sanlısoy

otomatik olarak melodisiyle okuduğumuz "saydıım kaç gün oldu, saydıım kaç gece doldu" diye devam eden "saydım" gibi dillere pelesenk olmuş pek çok şarkısı bulunan sanatçı.

6 mayıs 2019 kadir mısıroğlu'nun ölümü

kimi haber kanallarının "tokatçı, uyduruk tarihçi" gibi sözcüklerle ve "öldü" diyerek, kimilerinin ise daha farklı ifadelerle "vefat etti, hayatını kaybetti" vb. biçimlerde sunduğu; bu yönüyle şu sıralar eleştirel söylem çözümlemesi üzerine çalışan dilciler için müthiş malzeme barındıran hadise.

23 haziran 2019 istanbul yerel seçimi

oy kullanmak için farklı şehirlerden gelecek öğrencilerin ulaşım masraflarını karşılamaya gönüllü pek çok insanın olduğu; datça, çeşme, adana vb. belediyelerin oy kullanmaya teşvik edici paylaşımlarda bulunduğu, onlarca ünlü ismin twitter üzerinden aynı sloganla protesto ettiği seçim. (bkz: her şey çok güzel olacak)

cheesecake

bisküvili tabanı ve peynirli kremasının üzerinde çilekli, limonlu, böğürtlenli gibi çeşitli soslarla servis edilebilen peynirli kek.