#tüm badboy entry'leri

gezginlere kötü haber. el atılmadık bi salda kalmıştı, anlaşılan uzungöl faciası sonrası salda gölü de doğallığını kaybedecek. hala görmeyen varsa, en kısa zamanda son kez doğal haliyle görmeniz dileğiyle.
bakınız
“ladies and gentelmans, captain is speaking” şeklinde başlayıp sonrası anlaşılmayan çok akıcı ve aksanlı İngilizcedir.
(bkz: çok film hareketler uçak sahnesi)
gezginler bana cok kızacak biliyorum ama söylemezsem de olmaz. 2014 yılında elde ettiğim greencard ile amerika ya gitme fırsatını geri çevirip, salak gibi maaşı sadece iyi diye sıradan bir işte çalışmak; herhalde hayatımın kaçan en büyük fırsatı olsa gerek.

p.s: o kadar vize aldım, bi giriş çıkış yapsaydım bare
kadına şiddet eylemleri gündemde olduğu sürece hep ikinci planda kalacak olan haklardır.
p.s.: kadın değilim
tesadüf müdür bilinmez ama ilk aşkın yerini nedense hiçbiri tutmaz. “belki de daha iyisi yaşanmadığından en iyisi ilk olandır” şeklinde bir tabudur sadece.

belki de bu şans yüzüne bir kez güler insanın. tüm unutulmazları, efsaneleri onunla yaşar. belki de tüketir pervasızca tüm umutları bir solukta.. velhasıl, başkadır ilk aşk, farklıdır, unutulmazdır..
bağlılık yapar. bir kere tadını alınca, bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmaz. İlk zamanlar erken kalkmalar zorlaşır, bir süre sonra sabah erken saatte olan her şeye geç kalmalar başlar. ilk yılın sonunda artık salmış vurdumduymaz bir birey olarak yolunuza devam edersiniz. her şeye rağmen ikinci öğretim candır can. iyidir yani ne bilim.
yaklaşık bir sene önce kar tatili yapmak için bulunduğum şehir. aklımda kalan en belirgin şey, şehir merkezinde ki çok dar olan sokaklardır. aklımda canlandırdığım bursa, beni hayal kırıklığına uğrattı. uludağ milli parkı yol açık olduğu sürece gayet başarılı ve kayak merakınız varda gidilmesi gereken yerlerden.
“adı itibariyle sadece gezginlere yönelik bir platform olduğu fikri” sebebiyle belirli bir kitle tarafından tercih edilmekte.
buram buram memur havası kokan şehirdir. sanırım başkent olmasa, aksaray, yozgat ya da niğde gibi sıradan bir iç anadolu şehri olurdu.