#tüm nes entry'leri

yol olmadığı için helikopterden atacak demişlerdi. yerler çok ıslaktı atamadı demek.
gezgin sözlük'te sağ frame de bulunan güzel videolar serisi. (bkz: veni vidi city) videolarından sonra oldukça keyifli videolarla devam ediyor. geliştirildiğinde çok daha güzel olacak.
korkunçtur. afganistan'da yaşayan tüm kadınlar, çocuklar ve gelecek kaygısı yaşayan tüm gençler adına çok üzgünüm. uluslararası örgütlerin onları taliban'ın eline bırakmamak için büyük çaba göstermesini umuyorum. büyük Atatürk'ü de türk kadınlarına sağladığı haklar ve en büyük nimetimiz laik cumhuriyet için yeniden minnetle anıyorum. devri daim olsun...
çok ama çok üzücü. ülkenin her yeri yangın yeri... thk kurumu uçaklarıyla ilgili bilgileri okudukça içim şişiyor. şartnameye 5.000 litre sınırı getirilerek elimizdeki tüm uçakları hangara çekmişler. neden? çünkü tüm uçaklarımız 4.900 litre kapasiteli. en yenisi 15 yıl deneyimli olan pilotların tamamı tasfiye edilmiş. muğla belediye başkanı uçak kiralamak için türk hava kurumu'nu aradığında saat 15.30'da "burada kimse yok yarın ulaşabilirsiniz ancak" yanıtını almış. kurumun başına atanan kayyumsa düğünde göbek atıyormuş!

bu memlekete nasıl kıydınız yaa! hiç mi içiniz sızlamadı?

bu yaşadıklarımıza sebep olan herkes kat kat beterini yaşasın inşallah....
nüfusunun %99'unun kahvaltısını çayla yaptığı bir ülkede, kendi çektiği reklam filminde bile bunu anlattığı halde bknz zararını %1217 artırarak 547 milyon TL zarar eden kurum. devletin güzelim fabrikalarını ve kurumlarını böyle beceriksiz yöneticilerle bu hale getirip zarar ediyor diye tek tek sattılar. yazık!
"aramakmış oysa sevmek
özlemekmiş oysa sevmek
bulup bulup yitirmekmiş düşsel bir oyuncağı"