#tüm hulyacelik entry'leri

Kripto para birimi olarak bilinse de koç holdingin enteresan bir şekilde Token adlı bir şirketi de var.
bir miktar düşse alıcam diyip her defasında yükseldiğini gördüğüm kripto para birimi.
benim gibi hayranları tarafından yılda en az 1 kere izlenen c. nolan'ın batman serisinin 2. halkasıdır.
yönetenlerin 1 ileri 10 geri hareketle gençlerde gelecek umudu bırakmayan krizdir.
İllegal bahis siteleri bloğu gibi pek çok sitede anlatıldığı üzere resmi olmayan merkezi yurt dışında olan kaçak olan sitelerdir. Yüksek oran verilse de ceza kesilme ihtimali de yüksektir.
devlet bahçeli'den sonra koltuk sevdalısı olduğunu gördüğüm ikinci kişidir. beni en çok üzen kurucu önderin kurduğu partinin koltuğunda böyle bir kimsenin bulunmasıdır. ancak yerel seçimlerde sağlanan başarı kemal kılıçdaroğlunun değil kampanya yöneticilerinin başarısıdır. yerel seçimi adaylara bırakmış bu tabii ki onun başarısı olsa da genel seçimlerde aday olmaması ve kazanıldığı taktirde yerini kazanana bırakması bir şart.
yaptığı, söylediği her şeyde çelişki görülebilen. milliyetçi olduğuna inanmadığım ve bunun bir araç olduğunu çok iyi bilen koltuk sevdalısı kimse.
savunma ağıyla nasıl entegre edileceği merak konusu olan(NATO ağı olamayacağı için) hava savunma sisteminin sevkiyatlarının başlama tarihidir.
twitterdan gördüğüm bir haberden keşfettim. fikir iyi, site işlevsel okeyde app niye çıkmamış ve hiç reklamını dahi görmedim enteresan geldi. aama enteresan site bakalım kıpırdama olacak mı.