avis'den kiralık karavan

mayıs ayı itibarı ile hizmete girecek olan karavan kiralama hizmetidir. avis firması, 2-6 kişilik farklı seçeneklerle kiralama hizmeti sunacağı karavanlarını duyurdu. yakın zamanda gerçekleştirilen fuarda örnek araçlarını da sunan avis, günlük 600 tl den başlayan rakamlardan bahsediliyor.
karavan satın alımının epey masraflı olduğu, evrak işlerinin çekilmez olduğu ülkemizde sene içinde 3-5 gün bir yerlere kaçmak isteyenler için uygun olabilir.. rakamlar 600 tl olsa da epey yüksek ancak bugün bir otomobil bile kiraladığında 150 tl üstü gibi.
aşağıda linkini bıraktığım videolarda hem araçlar incelenmiş, hem de detaylar verilmiş.

avis link

youtube link
karavan kiralama olayı oldukça profesyonelce düşünülmüş bir olay bence ama işte fiyatlar cep kavurur. 10 kişi gidip kiralanabilir ama. dip dibe yatıp kalacak yeri, ayrıca yolu da çözmüş olursun. temiz iş hahaha
internette günlüğüne 600 lira istedikleri yazmakta.
10 günlük kiralama salt karavan kirası 6.000 (altıbin) türk lirası = 1000 $ yapmakta. 4 kişi olsanız kişi başı sadece ve sadece karavan kirası 250$.
berlin gidiş-dönüş ortalama 150-175 $ + 67 dolar vize harcı = 242 $.
karavanın olayı tabi ki başka ama gereksiz pahalı.
2020 kamp karavan fuarında karavanlarını gezme fırsatı bulduğum firma. Fuara özel aldıkları rezervasyon 750 fuar sonrası ise 900 TL demişlerdi. Aşağıdaki linkten karavan kiralaması yapan firmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karavan Kiralama Rehberi