devlet bahçeli

(bkz: milliyetçi hareket partisi)'nin kuruluşundan itibaren ülkücü hareket'in her kademesinde görevler üstlenerek 2000 yılından itibaren genel başkan olarak görev yapan siyaset adamıdır.
birgün bu adamı karşıma alacağım ve gerçekten bağıra çağıra suratına şunu söyleyeceğim.

söylesene devlet bey biz sana ne yaptık? tayyibin akpnin zulmüne teslim edilecek ne yaptık ? şimdi yanındaki 40 milletvekiliyle bize olacakları izleyeceksin yine artık ( sanmam ama) bir şey yapmak istesen de yapamayacaksın.
kanımca kendisinin sex kaseti tayyip erdoğanın eline geçmiştir hele geçmediyse durum daha vahimdir
Adamligindan taviz vermemis bir liderdir.Daha çok kasetle gelenler vede meral aksaner gibi bukalemon kesimler tarafindan elestirilir , secimde meralin partisi cakilacaktir , devletin degil.
Koltuk sevdasına yapılmayacak şeyler yapmış kişidir yakın zamanda boşalan koltuklardan birine geçecegini düşünmekteyim
ülkede milliyetçiliği ayaklar altına almış, ülkücüleri kaçak çay içen bir primatlar haline getirmiş başgan.
rte tarafından en kısa zamanda '' bahçeli bey'e güvenmiştik, kandırıldık '' diyerek sonunun hazırlanacağı siyasetçi, devlet adamıdır.
Beyni olmadan ülkenin yonetiminin emanet edildigi bir baska kisidir. Neyi savundugunu, ne anlattigini hic anlamadigim zattir ayrica..
Oy verenler nasil veriyor diye sormayacam zira ocaklarda cay yudumlayip kari-kiz muhabbeti yapan ve hergun atlariyla o gun ulkenin arasi hangi ulke ile bozuksa o ulkeye gideceklerini soyleyen bir guruh oldugunu gayet biliyorum.

Son zamanlarda ise parti baskanligini hukuksuz bir sekilde mahkeme karariyla uzattiklari icin akapelilere destek olmasiyla biliniyor.
Kod adi ise "piskevüt"