bitcoin

/ 8
Bitcoin yada alternatif coinlerden madenci edinin bence, yatırım yapılacaksa eğer madencilere yatırım yapılmalı. Bitcoin için 10.000₺ civarı bir madenci kurdurtmak. Üç dört günde bir algoritma üretebiliyor bu madenciler. Şu site yardımcı olabilir.

Uyarı:çok dikkatli olun.
22 mayıs bitcoin pizza günü diye bir gün var ve bu günün hikayesi de şu linkten doğmuş.

jercos diye bilinen kişi 41 dolar'a denk gelen bir fiyatla papa john'stan lazslo nickiyle bilinen Laszlo Hanyecz'e pizza sipariş etmiş ve karşılığında 10.000 bitcoin almış, günümüzde bu para 30 milyon dolar'a yakın bir miktar yapıyor. işin gizemli tarafı ise ne lazslo'dan ne de jercos'tan aktif şekilde bir haber yok (2014 lazslo'nun sitedeki son görülme tarihi).
Devletin bi gece ansızın 'büyük paralar dönüyomuş hele burda yaavv' diyip bütün para giriş çıkışlarına el koymasına kimsenin bir şey diyemeyeceği sanal para birimi
6 sene önce 100 lira yatırsaymışım şuan paranın dıbısına çökmemi sağlayacak olan para birimi. feyk yu tırsaklığım
acayip bir olay. hergün okudugum her haber black mirror sahnesi gibi. bu acayiplikler bu dalgalanmalar birilerini zengin ediyor, çok aşikar.
sürekli etrafta hede hödö görüp bir türlü bulaşamadığım, dolayısıyla dötümün yemediği mevzuat. hepimiz yatırım yapıp kolay para kazanmak istiyoruz ama buna bulaşan kaç kişi var aramızda bilemiyorum.
şu anki fiyatıyla ulan 8 sene önce baba kabul etseydin şimdi milyarderdik dediğim teknolojik oluşum. şu an 21bin tl kadar fiyatı var
yüklü miktarda sahibi olmadığım elektronik kayme. o tren çoktan kaçtı.
bi kaç al sat yaparak %100 kar ettiğim elektronik para , ama 600 tl ile girdim bu işe o da ayrı
/ 8