çomar

Cahil cüheyla takımı. Genelde tek bir partiyi desteklerler adını vermeyeceğim siz anladınız zaten. Yobazlığın devrilmez kaleleri.
yobazdırlar. konya ovası, trabzon ormanları ve bazı kırsal bölgelerimizde sıkça görülmektedirler. bedava makarnayla beslenir, kömürle ısınırlar. bunun karşılığında bazı düşüncelere körü körüne bağlanır ve kendi gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan ederler. kesinlikle seni dinlemez ve fikirlerine saygı duymazlar. ama tam tersi durumda onları dinlemediğini ve fikirlerine saygı duymadığını öne sürerek ana-bacı küfrederler. destekledikleri oluşumların neredeyse hepsi yolsuzluk, adam kayırma, hırsızlık, iftira, pedofili ve irtica gibi suçların tamamını işlerler. müslüman olduklarını iddia eder ama islam felsefesinin yasakladığı her şeyi istisnasız yaparlar.

çok tehlikelilerdir. görüldükleri yerlerden uzak durup, kesinlikle kendileriyle konuşulmamalıdır. haklı olup olmamanızın hiç önemi yoktur. çünkü siz inandıkları fikirleri desteklemediğinizden ötürü onların nazarında fetöcü, cia ajanı, ermeni dölü, pkk destekcisisinizdir.

onlara karşı çok dikkatli olunuz!
Mantığı sadece düz mantıktan oluşan, kendi doğrusu harici doğrusu olmayan insanlara verilen isimdir. Ayrıca sokak köpeğinin halk dilindeki adıdır.