çomar

Cahil cüheyla takımı. Genelde tek bir partiyi desteklerler adını vermeyeceğim siz anladınız zaten. Yobazlığın devrilmez kaleleri.
yobazdırlar. konya ovası, trabzon ormanları ve bazı kırsal bölgelerimizde sıkça görülmektedirler. bedava makarnayla beslenir, kömürle ısınırlar. bunun karşılığında bazı düşüncelere körü körüne bağlanır ve kendi gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan ederler. kesinlikle seni dinlemez ve fikirlerine saygı duymazlar. ama tam tersi durumda onları dinlemediğini ve fikirlerine saygı duymadığını öne sürerek ana-bacı küfrederler. destekledikleri oluşumların neredeyse hepsi yolsuzluk, adam kayırma, hırsızlık, iftira, pedofili ve irtica gibi suçların tamamını işlerler. müslüman olduklarını iddia eder ama islam felsefesinin yasakladığı her şeyi istisnasız yaparlar.

çok tehlikelilerdir. görüldükleri yerlerden uzak durup, kesinlikle kendileriyle konuşulmamalıdır. haklı olup olmamanızın hiç önemi yoktur. çünkü siz inandıkları fikirleri desteklemediğinizden ötürü onların nazarında fetöcü, cia ajanı, ermeni dölü, pkk destekcisisinizdir.

onlara karşı çok dikkatli olunuz!
Mantığı sadece düz mantıktan oluşan, kendi doğrusu harici doğrusu olmayan insanlara verilen isimdir. Ayrıca sokak köpeğinin halk dilindeki adıdır.
Bu başlıkla anladım ki burası iyice ekşiye benzedi. Ordan zor kurtulmuşken iyi olmadı bu , tek bildiği ülkesinin insanlarını aşağılamak olan hiç bir şekilde çözüp üretmeyip tek başarısı sözlüklerde aşağılayıp eleştiri yapan insanlardan olmayın. Ezmek aşağılamak yerine gidin bildiklerinizi anlatın bilgilendirin. Köyde yetişmiş köyünde okulu olmadığı için kendini çok fazla eğitememiş insanlar ( şartlardan dolayı ) televizyondan yok efendim camiler kapatıldı , yok efendim ezan türkçe okundu gibi sebeplerden dolayı düşüncesi farklı olabiliyor. Yukarıda belirttiğim gibi bilinçlendirin. Bi arkadaş makarna kömür demiş , üniversitende ve ya işyerinde hiç mi o görüşte yani size göre çomar arkadaşın dostun yok yani konuşmana göre olmaması lazım. Yok arkadaş biz böyle o çomar o ateist o sağcı o solcu dediğimiz sürece bu ülkeden bişey beklemeyin. Önce kendi içimizde sorunları halledelim gerisi gelir zaten.
hiçbir ideolojisi olmayan güç kimdeyse onun arkasındaki aklı olmayan fikri olan topluluktur
Bir TÜRKMEN köyü olmakla birlikte köyde yaşayan Pir Sultan Abdal soyundan olan Seyid-i Saadet evlatları yaşamaktadır.Pir Sultan Abdalın büyük oğlu Seyit Ali Sultan Banaz'ı terk etmek zorunda kalınca yanındakilerle beraber Çorum/Hüseyinabad(Alaca)/Çomar Köyü'ne geliyor. Köyü kurmuş olma ihtimali çok yüksek,
diyor wikipedi.
Noel ile yılbaşı farkını bilmeyip
Yılbaşı kutlayanları döven linç eden söven insan
Beyni çamaşır suyuyla yıkanmış
her şeyi bildiğini sanan
ağzını düz kontak yapıp konuşan

kişiye denir.