#tüm zerdecal başlıkları

ulastırma bakanımız sn.ahmet arslan'ın ve ulastırma bakanlıgının ilgilenmesiyle biletlerin rezervasyonunun kaldıralacagını ve ilgililerin 15 aralık günü arastırma yapıp bilgi vereceklerini iletmişler.

link

kısa sürede açılan hashtagler,instagram,twitter,facebook üzerinden yapılan paylaşımlar,tcdd çağrı merkezine iletmiş olduğumuz mesajlar,mailler aynı zamanda televizyon kanallarının whatsapp ihbar hatlarını doldurmamız hızlı şekilde varolan sonu çözmemizi sağlamıştır.

Destek veren herkese teşekkür ediyorum. #karsrail bizimdir.

edit:link
herkese selam geçen yıl pegasus ve ing bankası ortak kredi kartı çıkarmıştı ve ilk uçak biletiniz bedava diye kampanya yapmıştı,hemen karta başvurdum kart elime 3-4 gün sonra geldi prag dönüş bileti arıyordum ve bedavaya aldım sadece bagaj parası ekledim oda 18 tl tutmuştu :)

5 ay sonra aynı kampanyanın yurt içi olanı ama bu sefer bedavadan biraz pahalı saw-antalya-saw 10 tl :)

hala aktif olarak kullanıyorum haftada 2-3 defa bilet kontrolü yapıyorum belki tekrardan 15-20 tl ye bişeyler düşer :)
Az önce anahaber bültenlerinde gördüğüm yıl sonu enflasyon artması nedeniyle 2018 yılının ilk günü itibariyle 1 yıllık harç bedeli 198₺ olması bekleniyor. Tüm pasaport çeşitlerine ve tüm süre tiplerine aynı oranda zam gelicektir.
Edit: + 94₺ defter ücreti eklenmemiştir.
çin malezya taiwan gibi uzakdoğu ülkelerinde görülen ulaşım aracı. bir nevi fayton
gezgin sözlüğün ios ve android için acilen çıkmasını beklediğim uygulama
içinde starbucks,lavazza,burgerking,subway,espressolab gibi restaurantların olduğu insanların ortam için takıldığı yerdir.
pariste bulunan pramitten yada caroussel du louvredan girilmektedir. giriş ücretlidir. (bkz: mona lisa) tablosunun ve daha birçok resmin olduğu müzedir.
amsterdamda bulunan fabrika binasının müzeleştirilmiş halidir. içeri girdiğinizden itibaren çeşitli aktivitelerin olduğu biranın yapımından paketlenmesine kadar öğrenebildiğiniz yerdir.

Ayrıca çıkışta 2 adet ücretsiz biranızı içebilirsiniz.

not: istediğiniz ismi veya yazıyı bira şişesinin üzerine yazdırıp tur sonu alabilirsiniz.
not2: tur ortalama 1,5 - 2 saat sürmektedir.
Giethoorn, Hollanda'da Overijssel eyaletinde bir köydür.
Steenwijkerland belediyesinde yer almaktadır ve güney batısında ki Steenwijk'e yaklaşık 5 km mesafededir.

kanal turları yapabileceğiniz köy içerisinde yol ve araç olamadığı için mükemmel sessizlikte olan ve görsel güzelliğe doyabileceğinizi düşündüğüm kasabadır.

https://img-s1.onedio.com/id-582ab23ec04408082a9079fa/rev-1/raw/s-dac9de6e50b470caa23c7f6a86b6be1ae90983d0.jpg