#tüm yolcu-gezgin başlıkları

sözlük dediğimiz bilgi içerikli olur ama forumdan hallice bir mecrada kendimizi kandırıyoruz. Gündemdeki başlıklardan rastgele beş tane seçsek kaç tanesi okunmaya değer onu bile kestiremiyoruz. Örnek başlık "çin", eğer hakkında birşey biliyorsan yaz bilmiyorsan da oku değil mi ? Yok ille yazılacak, "vize almasını bilen yeşillendirsin" , "gitmeyi çok istediğim ülke" tadında girdiler okuyoruz. yapıcı bir eleştiri yapmak gerekirse sözlüğün bu hale gelmesinde yönetimin çok payı var nitelik değil niceliği ön plana atılırsa daha da kötüye gidecektir.

İlk başta 10 bin üye alımı yapıldı hemde bir denetime tabi olmadan,buna ne gerek vardı. çoğu kişi sözlük formatı nedir bilmiyordu eğer insanları nesil nesil sözlük yazarı alsaydı yönetim şimdiye gezgin sözlük bambaşka yerlerde olurdu. ilk insanlara yazarlığı öğretip sonra yazarlığını onaylamıyoruz ilk üye yapıyoruz sonra yazarlığı öğretmeye çalışıyoruz. yanlış.

daha da önemlisi eleştiriye tahammül edebilecek moderatörler yok. girdiğim entrylerin yarısı siliniyor sebep "eleştiri" olduğu için. saçma sapan anket başlıklarına eleştirel entry yazıyoruz anında kaldırılıyor.arkadaşlar burası bir sözlük özgür düşünce ortamı olması gerekir eğer olmazsa ben ve benim gibi insanlar burda barınmazlar. facebook'ta moderatörlük yaptığınız gruplarla karıştırmayın burayı.

daha çok yazılacak şey var ama bu başlığın silinip silinmeme durumuna göre bizde kalıp kalmama durumumuzu değerlendireceğiz artık.

Not: başlığın ilk hali "gezgin sözlüğün çöplüğe dönmesi" idi.
evet şu aralar çok tartışılıyor geyikleri dönüyor ülkenin bütün mikrop rezervinin burada tutulduğuna dair
tanım: istanbul'da bir otogar
olimpos'un hemen yanındaki cennetten tatil beldesi.

olimposla aynı sahili kullanırlar fakat ziyaretçi kitlesi bakımından biraz farklıdır olimpos daha sırtçantalılara hitap ederken çıralı daha çok ailelere yöneliktir
akdenizin maldivleri olarak geçen antalyadaki muhteşem ötesi ada.

şüphesiz ki arkadaşlar türkiyenin en iyi adalarından biridir sulu ada.
ulaşım şu şekilde önce adrasan'a geliyoruz, adrasandan kalkan günübirlik teknelerle 40-50 lira arası tutan yemekli turlarla görebiliyoruz.

son zamanlarda sulu ada'da kamp yapanlarda var onlarda bu teknelere 20 lira tek yön ücreti ödeyerek ulaşabiliyordu ne yazık ki tüketim kültürünün parçası olan bir grup kampçı arkadaş orayı kirlettiği için kaptanlar ortaklaşa karar alıp kampçı götürmüyorlardı son durum nedir bilmiyorum

gidiniz görünüz efenim.
antalya'nın batısındaki şirin ilçe. kemer ile finikenin arasında kalır
antalya'nın kumluca ilçesine bağlı güzide bir tatil beldemizdir.
antalya'nın kumluca ilçesine bağlı mavikent beldesi karaöz mevkiindedir.