esenler otogarı

/ 4
evet şu aralar çok tartışılıyor geyikleri dönüyor ülkenin bütün mikrop rezervinin burada tutulduğuna dair
tanım: istanbul'da bir otogar
Allah belamı verseydi de oralara gelmeseydim (sanırım belam Bu) ben ne güzel şehrimde mutluydum.Kocaman otogar olmasının yanında envai çeşit ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek potansiyeldedir. O ihtiyaçları siz düşünün
ne zaman yolum düşse içimi istemsizce bir kasvete sevk eden mekan gelenler gidenler dilenenler çalışanlar kimsenin mutlu olmadığı bir yer
Çok sık kullanmama ve hatta yakınında oturmama rağmen bi türlü yolu bulamayıp kaybolacakmisim gibi hissettiğim, kasvetli, sorunlu, gerçek bir taciz ve tecavüz tayfasını icinde barındıran yer.
m.ö 300 lerde falan kurulduğu rivayet edilir daha önce indiniz mi bilmiyorum fakat otogarın yerin üstünde olduğu kadar yerin altında da ilginç bir mahzen zindan karışımı bir yeri var dikkatli bakarsanız duvarlarda mağara resimlerine benzer şekiller görebilirisiniz.

T. istanbul büyük otogarıdır. ulaşım açısından başarılı fakat oluşum açısından leş bir yer olan otogar değnekçileriyle meşhurdur zira öyle ilginç ikna yeteneğine sahip adamlar var ki burada çoruma gidecekken kendini bir anda diyarbakır otobüsünde bulabilirsiniz.
senede 7 8 kere yolum düşer buraya... bu kadar sık gidip gelen biri olarak hala tuvalete inerken bir tedirgin oluyorum, sürekli arkamı kollamak zorundaymışım gibi hissediyorum. yanlışlıkla yolu düşen turistlerin bu mekanda neler çektiklerini ve kurtulduktan sonraki izlenimlerini hep merak etmişimdir. ürkütücü.
zorla ankara'ya götürmeye çalışmıştı adam. resmen ankara diye peşimden koştu ya deli midir nedir?

tanım: keşlerin yuva bellediği otogar.
bir otogardan çok dış görünüşü ile geçiş yolu üzerinde duran bir kaleyi andırmaktadır. Yaklaştıkça otobüslerin ve yolcuların nasıl bir denklem ile birbirlerine kavuştuklarını sorgulatan yapı.
/ 4