#tüm solgezer entry'leri

Kizarkadasima elvenstar kolyesini almak istiyodum orjinali turkiye de 270 liraydi sonra aliexpress ten 3 tl ye mal ederek hem elvenstar i hemde lorien yapragini almistim o gun bugundur ne alcaksam basta aliexpress e bakarim
Bulmacalardan oluşan bir bilgisayar oyunudur. Portal 1 ve portal 2 olmak üzere 2 oyunu vardır. Valve tarafından yapıldığından half-life hikaye ve etkilerini kesinlikle fark edersiniz. Başlarda sadece bulmaca sandığınız oyunun çok harika bir seneryosu bulunmaktadır. Bir test objesi olarak başladığınız oyun tam bir bilim-kurgu seneryosu, bir filmi çıkarılacağını duysak da duyduğumuzla kaldık.
Buraya da oyunun credits songunu bırakıyorum.
Jandarma olursanız karakola gitmeye çalışın max. 20 askerle askerlik yaparsiniz devriyeye cikarsiniz yazin askerseniz kenevir operasyonu gorursunuz. Kisaca polislik gibi askerlik yapiyosunuz tavsiyemdir
Söylediklerin de doğruluk payı olsada türk milleti onlardan oluşmuyor. Başlık bir milletten bahsediyor bence laflarını daha özenli seçmelisin.
Artik bildirimler gondermesiyle iyice farkindalik yaratan akilli telefonlar nerede ne yaptigimizi neleri sevip sevmedigimizi kim oldugumuzu en gizli sırlarımızı bile doğru bir şekilde bilen ve sosyal medya aracılığıyla bizleri yönlermeye başladığını düşünüyorum. Black mirror seneryosu gibi ama insanlari yönetmek ve istediği toplumu oluşturmak için bundan daha güzel bir yöntem olamazdı gibi geliyor. Belki ben karamsardüşünüyorum ama yakın gelecek pek özgürlükçü görünmüyor.
Uğraş didin vizesiydi finaliydi herşey diploma için ee sonra bi alıyosun kafadan geçen tek cümle 'ulan daha çok gencim'. çalışmak için çok erken, okulu uzatmaya çok geç olunan evre, otostopta abilerimizin dediği gibi "uzatın uzatabildiğiniz kadar "
Güzelcehisar, "Bartın İli Güzelcehisar Lav Sütunları ve Sahilinin Turizm ve Rekreasyon Amaçlı Peyzaj Uygulama Projesi" adı altinda 4 milyon tl lik yatirim almış ve katledilmeyi beklemektedir. Turizmle mahvolmadan gidilesi kamp yapılası çok güzel biyerdir. Nisan mayis gibi kimse olmaz sessiz sakin kafa dinleyebilirsiniz.
Insanlar sifatlara gore yaşamazlar yaşamlarina gore bi sifat alirlar. Zaten aldigi sifatin degerlerini korumayan kişi o karagoride değildir. Bir anarşistin milletvekili olamayacagi gibi bir hippi de iphone kullanmaz kullaniyorsa hippi degildir zaten