#tüm slmcnmbnmlda entry'leri

Pamukkale üniversitesini bitirmiş bir işsiz gezgin olmamla birlikte tamamen zevki olarak muğla sıtkı koçmanda okuyorum dönem açıldığından beri bir derse gitmem okumadığım anlamına gelmemeli bence.
Benim için normalde sahip olmadığım arabaları sürmek oluyor bu. Aşırı zevk alıyorum farklı farklı arabaları sürmekten tabi bu 10 otostopta 1-2 denk geliyor.
Annem otostop çekebilme ihtimalimi kabullenmek istemiyor kabullenemiyor. Kendiside bir gezgindir yurt dışında çok olmasa da türkiyenin tamamını gezmiş bir kadın fakat otostopa aşırı karşı ne zman bir planımı açıklasam vereyim parasını bilet al otelde kal moduna giriyor kabullenemiyor kadın.
Azerbaycanda düşbere ve doğva. Sanırım mutfağımıza benzediği için çok beğenmiştim. Düşberenin çok benzeri de gürcü mantısı.
Parasızlık. Belki bir şekilde otostopla gezilir bir şekilde kalacak yer bulunur fakat acil durumlar için yanım 50 lira alacak kadar bile durumum yok bu aralar işsizlik ne beter bir şeymiş.
Domuzların çadırın etrafında gezinmesi. Hoş çok korkutmuyor pek bir zararları olmadı bu güne kadar ama yinede insanı geriyor.
Bu aralar aşırı derecede hissettiğim şey. Ne yapacağımı nasıl kurtulacağımıda bilmiyorum ya depresyon bunu doğuruyor yada bu depresyonu karar da veremiyorum ama insanı yorduğuna eminim.