kampta korkutan şeyler

Ozellikle orman kamplarinda cadirin disindan gelen bi catirti, bi hirlama sesi butun gecenizin mahvolmasina sebebiyet verir. Ilk kamplarimdan birinde, acemilikten olsa gerek sabah yedigim tum yiyeceklerin coplerini, kalan ekmekleri vs bi posete koyup cadirimin disina, kosesine koymustum. Gece yuzume en fazla 1 karis uzakliktan gelen bir hirlama sesiyle uyandim. Kopegin disleri ile yuzum arasinda sadece tente vardi. Oyle bi sicradim ki, meger kopek copu karistiriyormus. O gun bugundur bi fobi oldu bende kamp geceleri. En sevdigim hobimi boyle bi fobi mahvediyor. Artik daha cok sahil kamplari yapiyorum.
Çevre sakinlerinin yabani hayvanları uzak tutmak için sürekli silah sıkmaları
Özellikle Antalya Çavdır da çok yakınımızda o kadar çok silah sıkıldı ki kör bi kurşun gelmesin diye çadıra uzandım sabaha kadar da kalkmadım.
sarhoşluk düzeyini zombi seviyesine çıkartıp salça olmaya susamış insanlar korkutan şeylerden biridir.
Kampta korkutan şeylerin başında evde aslan kesilen arkadaşınızın kampta yaşanacak aksilikler karşısında kedi misali miyavlamasıdır, gıkını çıkaracak cesaret bulamamasıdır.hayır zaten cesaretimi toplamam için ondan destek beklerken bir de onun yüküyle uğraşmak çekilmez kılar kampı.
-kankiii çayı nasıl yapcaz yuaaaaa.
-kankiiii benim sırtım ağrıyor senin şu elibiseleri altıma koysam olur mu?
-kankiiii otostopla uğraşmayalım ya binelim minibüse.
- kankiiii gözleme mi yesek ha, hiç uğraşmasak ateş felan.

Uzaaaaaaar gider.İYİ BİR KAMP ARKADAŞINIZ VARSA HİÇBİR ŞEYDEN KORMAZSINIZ O KADAR.!!!!
çadırdan 10 metre ileride size bakan bir çift kırmızı göz
Eşimle gittiğimiz kampta çalıların arasından bizi izleyen dayıyı gördüğümde ilk an ne oluyor lan diye çok korkmuştum ama sonra bir takım küfürler ile uzaklaştırdım manyağı. Bir de eliyle şşş yapıyordu sosyopat herif!
Çok fazla yağmur yağması ve etrafda kuru odun kalmayıp ateş yakamamak .
Aman Allahım düşüncesi bile kötü ..