gezgin sözlük dertleşecek insan veritabanı

hayatımdan sıkıldığım dönemlerde sarmak istediğim başlık. film, dizi, müzik, felsefe, eğlence içerikli konularda konuşmak isteyen aylaklar aduket atarsa sevinirim.
birkaç yıl sonra gezgin aşıkların, aşk acısı çeken gezginlerin cirit atacağı başlık.
Aşkım çocuklarımıza gezgin sözlükten tanıştığımızı nasıl söylicez
neden ekşi sözlüke özeniyoruz ki bırakalım gezgin sözlük eğlenme veritabanı olsun. dert biter mi hiç sanmam
Bizde gezerdik siz gibi sizde işe başlaycaksınız biz gibi.. daha büyük dert olabilir mi denilecek başlık
biliyorum üzerinde birden çok sorumlulukların var. çoğu kez mücadeleyi gerektiriyor ve taakatin kalmadığını hissediyorsun. bu yaşam bu gidişat seni de yorgun bıraktı yaşamında önüne geçemediğin döngü seni esir tutuyor. hür olmak kaçmak biraz olsun kurtulmak istiyorsun ama nafile. zamanı avuçlarına alıp tutmak, elle yönetmek isterken bir kum gibi akan zamanı her dakikanın her saniyesini yitirdiğini umutsuzca seyretmekle kalıyorsun.

çözemediğin her sıkıntının kaynağı biraz da sensindir ne dersin? anlat. o an meseleye çözüm bulamasak da problemin kaynağını bulmak için içindeki yolculuğa çıkmayı deneyebilirsin.
Yurt dışına ilk olarak gezmek icin değilde is sebebiyle çıktım sonra bir meslegim olduğunu ve bunu kullanabilecegimi düşünerek çalıştığım isten ayrıldım(hayatimda aldigim en doğru kararmis).Ondan sonra hayatım cok daha hızlı aktı, daha çok para(dunyanin bircok noktasinda calistim) kazandım, kendime zaman ayirdim, daha çok gezdim. İngilizcenin yanında Rusca ogrendim, ispanyolca çalıştım, dünyanın birçok farkli noktasında dostlar edindim. Vedalarimda sarılıp ağlayan samimi dostluklar kurdum ve herşeyden önemlisi "insan" olduğumun hazzını hissettim.

Turkiyede efsane enerjik bir gençlik varken bunu kullanamıyoruz, saçma siyasetle, milyon dolarlar alan futbolculari elestirmeyin,insanları yargılamakla uğraşmayın, kendi hayatiniza yatırım yapın, kendinizi bulun.mumkunse yalnız gezin ama dünyada gezebildiginiz kadar gezin. Hatta gittiğiniz yerlerde halkla yaşayın, çalışın(Tarlada, sanayiide,atelyede)..
çok zengin olduğu düşünülen veri tabanı.

connected2.me ye çevirdiniz ortamı, dert dinlenir 50 krş