#tüm gozdesimsek entry'leri

ebulfez elçibey

azerbaycan ikinci cumhurbakanıdır, ankara’da ölmüş, bakü’ye defnedilmiştir.

sosyal medya hesaplarını kapatmak

hayatım boyunca hiç böyle bir işe kalkışmadım, gerek de duymadım açıkçası. ben sosyal medyayı seviyorum; genel düşüncenin aksine insanı asosyalliğe ittiğini de düşünmüyorum. bu durum sosyal medyayı hayatının neresinde konumlandırdığın ve ona nasıl bir anlam yüklediğinle ilgili. şöyle kötü böyle kötü diye tü-kaka ettiğimiz sosyal medya doğru kullanımla bir sürü şey öğrenebileceğimiz, gündem takip edebileceğimiz kocaman bir bilgi ağına da dönüşüyor aynı zamanda.

jabbar

“sen gittin” şarkısı ile tanıdığım müzisyen, sesi, şarkıları çok çok güzel.

babalar günü

duyarlılık işinin çok abartıldığını düşündüğüm gündür. elbette ki babası olmayan evlatlar, evladı olmayan babalar, gönlü baba olmuş ama çocuk sahibi olmamış/olamamış erkeklere hassasiyet gösterilmeli tüm bu kutlamalar esnasında fakat aşırı duyar kasmaya da gerek yok. sosyal medyada ben babamın doğum gününde, yıl başında ya da bayramda babamla fotoğraf paylaştığımda yine içi acıyacak konuya hassasiyet duyan insanların.

bence hassasiyeti ve duyarlılığı özel günlere indirgemeden tüm hayatımıza yarar, abartısız ve samimi olursak tüm bu sorunlar çözülür.

tokyo

istanbul’dan en az 1 aktarma ile oldukça uzun bir süre uçuş yaparak varabileceğiniz japonya’nın başkenti.

gezgin fest doğu

gezgin fest van’ın iptal edilmesinin üzerine yapılacak olan festival programının adı. sabırsızlıkla yeni şehrin açıklanmasını bekliyoruz.

sabahın köründe öten kuşlar

rüzgar azıcık tüylerinizi ürpertiyorsa insanı doğada uyanmış gibi hissettirir.

rivayet bu ya kuş sesi ile başlayan günler asla kötü geçmezmiş. öyle diyollla

yks 2019

yükseköğretim kurumları sınavı, liseden mezun olan öğrencilerin üniversiteye geçiş için girdikleri sınav. bir ara neredeyse hee yıl değişiyordu bakalım bu ne kadar götürecek bizi

kavurmalı kaşarlı tost

öğleden sonra şekerlemesinden gece yarısı uyanıldığında yenilebilecek en güzel şey; yarım ekmeğe ve bol yeşillikle.