atiye

Netflix’in ikinci türk dizisi. Güzel olmuş bence dizi. Aldığı eleştirilere rağmen ben fazlasıyla tutuldum. E tabi bazı eksik yanlar var ama bunlar geneli etkilemiyor. En azından benim için böyle. Bu tarz fantastik yanları olan işleri sevdiğimden muhtemelen ama olsun sevdim yine de.

Edit: yine bir günde dizi bitirip geldim. Baştan sona muazzam bir yapım olmuş. İkinci sezonu merakla bekliyorum.
ön yargı ile sadece 1 bölüm izleyelim bakalım neymiş diyerek 2.bölüm sonunda durduğum dizi. elim hemen 3.bölüme devam etmeye gitti ancak biraz sindire sindire izleyeceğim. çekimler, konu ve arkeolojiye de insanların ilgisini çekebileceği potansiyeli ile başarılı buldum.
Bilim kurgu dizisi
Türkiyede ki bazı tarihi yerlerden yola çıkarak hazırlanmış simge ile oluşturulmuş isim.
Daha sonra güzel bir kurgu hazırlanmış.
3. bölüm sonundan entry: şimdilik güzel gidiyor, konusu yukarıda anlatılmış zaten tekrar etmeye gerek yok,, yerli olaylara mistik öğeler yüklenince daha bir ilgimizi çekiyor ama kamera da çok oynuyor arkadaş! tamam gizemli bir hava yaratmaya çalışmışlar ama arka sokaklar gibi de sürekli o kamera sallanmasın lütfen.
Sezon bittiğinde editlenecektir.
Sürükleyici , göbeklitepenin hakkı verilmiş ağır piskoloji dram gerilim içeren hakan netflixten daha güzel olan dizi ,2. Sezonun gelmeyeceğini düşündürdü sonuncu bölüm , herşeye şaşkın kalmamak lazım elde değil , başroller ve karakterler kendilerine cuk diye oturmuş
türk yapımı bir netflix dizisi, hakan'ı da izlememiştim bunu da izlemedim. eleştirmek, fikir sahibi olmak için bile izlemedim. şeyma subaşının kitabını okumaktan farklı gelmiyor bana, eleştirmen ya da sinema-televizyon öğrencisi/ilgilisi değilken bu dizileri izlemek.
Çok gizemli ve sürükleyici Türk dizisi.
Olağan üstü sahneleri fazla.