#tüm gezginacar entry'leri

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı tarafından TSK'nın askerî haberleşme ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla 1975 yılında Ankara'da kurulan savunma sanayisi şirketi. Ayrıca hisse senedi alım ve satımı da yapılmaktadır. Canlı aselsan takibini de buradan yapabilirsiniz.
Eğirdir Gölü, Isparta ili sınırlarında yer alan, tektonik ve karstik etkilerle oluşmuş, bir tatlı su gölüdür.
Neris Nehri Beyaz Rusya topraklarından doğarak ülke sınırlarını aşarak Litvanya'ya giren, başkent Vilnius'u geçtikten sonra ülkenin ikinci büyük kenti olan Kaunas'da Neman Nehri ile birleşen bir akarsudur.
Kurşunlu Han, Antakya'daki 15 hanın en eskisi olup, 1660 yılına doğru Köprülü Mehmet Paşa tarafından Sürre alayının ağırlanması için inşa ettirilmiştir.
Kişinin, sosyal bir grubun gözüne girmek, kendi vicdanınını rahatlatmak için verdiği yapay, sanal tepkidir.
Bir Uzakdoğu ülkesi olan Çin Halk Cumhuriyeti'nin kuzeyinde Moğolistan, kuzey doğusunda Rusya ve Kuzey Kore, doğusunda Sarı Deniz ve Doğu Çin Denizi, güney doğusunda Güney Çin Denizi yer alır.
Duffer Kardeşler tarafından geliştirilen Stranger Things; konusu ve oyuncularıyla izleyicilerin fazlasıyla ilgisini çeken Netflix dizilerinden bir tanesi olarak huzurlarınıza geliyor. Bizleri gizemli bir macerayla 80’li yıllara ışınlayan bu yapım; gizem türünün yanı sıra dram, gerilim ve fantastik türlerini de bünyesinde barındırıyor.

İşte huzurlarınızda Stranger Things dizisinin detaylı incelemesi; https://paratic.com/stranger-things-dizisi/