gezgin itiraf

ilk otostop çektiğimde yolculuğumun güzel geçmesi için şoförün söylediği her şeye katılmıştım. sonu öyle saçma noktaya gelmişti ki en sevdiğim yemeğe bile "abi sorma bak midem kalktı" demiştim.

özür dilerim anne.
yanımda gelen arkadaşlarıma hep "sıkıntı yok, bendesin, biliyorum tabii nereye gideceğimi" desem de hiçbir şey bildiğim yok ama yol nereye götürdüyse gittik, yol bu abi.. hep bir yerlere götürür
Geziyle alakalı değil ama bir gezgin olarak itiraflarım aşağıdaki gibidir.

1-)Ömrüm boyunca nefret ettiğim prasayı kendim yaptığımda bayılarak yedim

Tüm prasalı bişiyler yapıp getiren ve ıyyy şeklinde geri çevirdiğim arkadaşlarımdan özürler diliyorum


2-) motosikletime artçı almıyorum çünkü bundan nefret ediyorum ve yanlış hareketler yüzünden kaza yapabilirim diye korkuyorum.
Otostoptayken kimse telaşlanmasın ya da merak etmeye devam etmesin diye varış zamanımdan saatler öncesi vardığımı söylüyorum insanlara
Her sözlükte böyle bir başlık vardır ve sanal ortamda ki sanal kişiliğin vermiş olduğu erişilemezliğin yarattığı rahatlıkla insanların içlerinde itiraf edemediklerini yazdığı başlıktır.

İtiraf ediyorum sözlük;

Başlarda hiç ilgimi çekmemişti gezgin sözlük çünkü sözlük ortamlarından sıkılalı uzun zaman olmuştu ama şimdi bir kaç arkadaşın isteğiyle yardırma kararı aldım.
Kendımı ararken dans eden insanların tamamladıgını gordum ... artık eksık degılım..
umarım ilk ve son itirafım olur. kendi ölümümü kurguladım sözlük. yaşamayı çok seviyorum ama her ölümlü gibi o gün gelecek ve denk getirebilirsem o günden 1 yıl önce falan ortadan kaybolup sahra çölünün gözden uzak bir yerine uzun bir yolculuk gerçekleştirip yolculuk süresince çeşitli uyuşturucu maddeleri deneyerek halüsinasyonlu patlamalı takılıp en son altın vuruşu yaparak varsa bir tanrı karşısına çıkmayı planlıyorum.
Şimdi gelelim güzel bi itirafa.

Yaklaşık 6 ay boyunca bir kız arkadaşım vardı farklı şehirlerde yaşıyoduk ama her ay minimum 8-10 günümüz beraber geçerdi ya o izmire gelirdi yada ben bursaya giderdim. Gezginiz ya hani insanlara ön yargısız yaklaşıyoruz. çok sorgulamadan hoşlandığım için sevgili olmuştuk. seviyomuydu sevmiyomuydu bilmiyorum ama durum garip, çok uğraşmıştı ilişkimizin bitmemesi için. ilişkimiz bittikten 1 yıl sonra ev arkadaşıyla karşılaştım eski sevgilimin. hoş ben de karşılaşmadım benim ev arkadaşım eski sevgilimin ev arkadaşıyla karşılaşıp muhabbet etmişler.
itiraf da burada geliyor, meğersem benim eski kız arkadaşım para karşılığı birileriyle ilişkiye giriyomuş. bunu yargılamadım asla da yargılamam, işin sıkıntılı boyutu ben hayatındayken bunu yapmaya devam etmesi, sanki paramız yoktu. Velhasıl ben bunu öğrendikten sonra tepki vermedim ve olabilir kendi hayatı diyip geçtim.

Sonra evde oturdum düşündüm hatun beni gerçekten seviyomuş, çünkü insanlar sevdiklerinden kâr amacı gütmez
Edit 1: imla
Edit 2: kötü jargon