dexter

/ 2
şu ana kadar izlediğim açık ara en iyi dizi. adam hem seri katil hem de polis. bir yerden sonra dünyaki adaleti cidden öyle sağlayabiliriz gibi bir his geliyor. uyarı: sürükleyici olup başladıktan sonra bağımlılık yapabilir.
sonu düzgün bağlanamayan, uzadıkça saçmalayan diziler furyasına örnek gösterilebilecek nadide yapımlardan birisidir.

hikayesi ve işleyişi açısından çok kaliteli bir yapımdır. oldukça özgün bir hikayesi vardır.
tekrar başlamasını umuyorum,diliyorum,düşlüyorum,istiyorum,bekliyorum.
25 bölüm izledikten sonra sıkılıp bıraktığım dizidir.Konusu güzel ama nedendir bilmem yavaş yavaş soğudum.
unutulmaz jeneriğiyle, ağzından hiç küfür eksilmeyen debra morgan karakteriyle, izleyicileri (en azından beni) showtime kanalı ile tanıştırmış, house m.d. ile birlikte en iyi anti-hero dizisidir efendim.
bazen keşke onun gibi yaşasam dediğim hayali şahıs.
2 kere baştan sona izlediğim ve en beğendiğim dizi. Final bölümüne sezon finali deseler de devam etseler dedirten dizi
tüm sezonlarda detaylar hariç konu dexter'ın yakalanmaktan kıl payı kurtulması üzerine kurulu amerikan dizisidir. çok severek izlediğim bir dizi olmakla birlikte finalinde aman ormancıya bağlayan ve hayal kırıklığı yaşatan amerikan seri katilin hayat hikayesidir. bu seri katiller de hep amerika da çıkıyor zaten. havasından suyundan olsa gerek
2006-2013 yılları arasında abd’nin showtime televizyonunda yayınlamış polisiye-gerilim dizisi.

ben hayatım boyunca en çok duayı dexter reise yakalanmaması için ettim. hey gidi koca reis bacısı ve minnak bebesiyle ne maceralar yaşadılar. başlarına gelmeyen kalmadı. ama o, öcünü aldıkça biz ekran başında rahatladık, derin bir nefes aldık.
/ 2