brad pitt

/ 2
bu adamın babamla yaşıt olması kafamda deli sorular yaratıyor. zaten angelia hiç yakıştıramamıştım keşke bir mucize olsa da tanışsak tapılası adam.
bir çok yardımlarda bulunmuş kişi depremzedelerin evlerini yenileyen afrika da yardımları olmuş eski eşinin barış elçisi seçilmiş vs vs
tam adı william brad pitt olan oyuncu ve yapımcı. 1963 doğumlu olan bradimiz missouri üniversitesi gazetecilik bölümü mezunu aynı zamanda.
18 Aralık 1963 doğumlu ABD’li oyuncu ve film yapımcısı Brad Pitt; Seven, Fight Club, The Curious Case Of Benjamin Button gibi imzası olan her filmde adından söz ettiren isimlerden.
oyuncu yapımcı holywood starı. imdb 250de 4 filmi bulunan kişi.
jennifer aniston'dan ayrıldığında kadını üzmesine çok kızdığımız, angelina jolie ile evlenip çoluk çocuğa karışınca umudu kestiğimiz, yaşlandı artık yeaa diye kendimizi kandırdığımız, gençlik aşkımız, pek çok filmiyle fenomen olmuş amerikalı aktör. endamı yeter.
lisedeyken odamda tam ölçüleriyle kartondan bir maketi vardı. İyi geceler demeden uyumazdım. hey gidi günler hey
en sevdiğim filmi benjamin button'un tuhaf hikayesidir. alel acele gittiğim sinemada, arkadaşlarımın seçtiği filme bir de 10 dakika geç girince, hangi film kim oynuyor bilmeden seyredip filmin ortalarına doğru ya bu adam brad pitt'e ne kadar benziyor diye diye bir içim su olduğu yıllara gelip bayıla bayıla izlediğim filmdir. bu sebepten çoğu filme hala aynı kafayla gidiyorum ama bir daha olmadı böylesi bir süpriz
thelma and louise
hem bir seyahat filmi, hemde brad pitt oynuyor. 1991 yılında çekilmiş çok güzel bir film ama brad pitt'in rolü çok fazla yok.
yunan tanrısı gibi adamdır. gençliği acaip yakışıklıdır.
/ 2