bolurail kampı

/ 2
Bir çok çakma organizatör, sayfa sahibi buldumcuk insanın 2 fotoğrafla üzerinden duyar ve pirim kastığı, ortalama 9000 insanın katılım sağladığı katılması istenmeyenlerin bile dağlardan “kaçak” inip girdiği (bkz: çakaldeğildiler) bazı kendini bilmezlerin gerçekten bokunu çıkarmak için zemin aradığı ve bulduğu festival tadındaki organizasyondur.

Çöp diyenin ağzına kürekle vururum! Çöp möp kalmadı.
Bolurail : Gezi Parkı
İnterrail Türkiye Yönetimi : akp hükümeti
Gittigime pişman olduğum, kalabalığı hic sevmediğimi anladığım, muhtemelen bir daha etkinliklere katılmama kararı almama yardımcı olan etkinliktir..
ps: kimseyi suçlamıyorum sadece bana göre değil.
mis gibi sızmış uyurken, çadırımın üzerine birinin düşüp kusmamasını temenni ettiğim rail kamplarından biri.
çöplerin geç toplanmasının neden bu kadar büyütüldüğünü merak ettiğim etkinlik.
Gerçekten hiç tarzım olmayan sakinlik dinginlik ve huzurdan uzak olan kamp tür ve türevi
6-8 ekim 2017 tarihinde bulunduğum kamp. çok heyecanla ve bin bir hevesle gitmeme rağmen; maalesef beklentimin katbekat aşağısında kaldığını söyleyebilirim. bir kere muazzam bir kalabalık vardı; sekiz bin gibi devasa bir rakamdan söz ediliyor. böyle olunca bonzai krizlerine giren mi ararsınız, kamp ateşi yakarken ağacı tutuşturan ve uyarıları hiddetle karşılayan bir grup mu ararsınız; her şey vardı. büyükşehirde yaşamama rağmen hayatımda o kadar sık kolluk gücü (jandarma) ve ambulans görmemişimdir. pazar sabahı saat 6'da da şiddetli bir kavganın gürültüsüne uyandım. neyse ki tek parça halinde kampı bitirebildik.

umarım karsrail hakkında daha pozitif düşüncelerimi buraya yazarım.
işitme engelli bir grupla tanışıp sabaha kadar onlarla oturup hayatımın en güzel akşamlarından birini geçirdiğim etkinlik
hala ekipmanlarım olmadığı için kaçırdığım bir diğer kamp, işsizim ki ben ekstradan 5 tl fazla harcama çıkar diye dışarı çıkamıyorum..
/ 2