ali koç

3 haziran Pazar günü Fenerbahçe başkanlığını aziz yıldırımdan alan kişi. Rtea yakınlığı bilinir.
koç şirketler grubunun genç yöneticilerindendir ve aynı zamanda yönetim kurulu başkan vekilidir. ford otosan ve yapı kredi bankasının ise yönetim kurulu başkanıdır.
artık bu unvanlarına bir de fenerbahçe spor kulübü başkanlığı eklenmiştir dün itibariyle.
20 yıllık aziz yıldırım başkanlığı yaklaşık 10k oy farkla son bulmuştur.
güzel günler görelim futbol severler olarak, güneşli günler
sevdiğim birinin ezeli rakibin başına geçmesi gerçekten enteresan bir durum yaklaşma-kaçınma çatışması yaşıyorum adeta. gezi parkı direnişi'nde ailesine ait divan oteli'ni direnişçilere açan bir atatürkçü olan bu adam sonunda hayallerinden belki de en büyüğünü gerçekleştirerek fenerbahçe'nin başına geçti ve başarılı olacağından zerre kuşku duymuyorum. tabii bu da yıllardır aziz yıldırım'a alışmış olan ben gibi galatasaray taraftarlarını endişelendirmiyor değil. olsun, iyiler kazansın. etrafımız iyilerle dolsun, mafya bozuntularıyla değil.
fenerbahçe spor klubü aziz yıldırımın 20 yıllık tahtını deviren aynı zamanda bunu yaparken kimseye biat etmemiş adam gibi adamdır. Türkiye'nin en zengin 50. ailesinin veliahtırdır. Amerika'da eğitim almış aynı zamanda çok başarılı bir iş adamıdır. Bir galatasaraylı olarak kendisine hayırlı olsun diyorum.
fenerbahçelilerin büyük beklentide olduğu kişi. umarım beklentiler çok büyüyüp de adamın başaramayacağı hal almaz. sonra taraftar pisliğe yatar. kendi kendini üzer.
yeni fenerbahçe başkanıdır artık kendisi. fenerbahçelileri sevindirmiştir. alexle ilgili yaptığı açıklama ile gönüllere taht kurmuştur