#tüm kumbarabaz entry'leri

Herkes seks duayeni herkes haydar dümen be maşallah. Arkadaşlar tavsiye üzerine yapılan seks nedir ya kek mi pişiriyorsunuz. İyi ya da kötü her deneyimin özel olması gerektiği olayını anlamak çok ta zor olmamalı bence. Ayrıca bir kafanız da canlandırır mısınız tam seks esnasında bu başlık altında okuduğunuz bir şey geliyor aklınıza insanın dikkati dağılır bir kere. He bide buradan aldığın bir tavsiyeyi seks deneyiminde uyguladığında bence bir nebze tavsiye vereni de o sekse dahil etmiş oluyorsun ve o zaman kendin gibi seks yapmış olmuyorsun. Son olarak belirtmek isterim ki doğal olarak üreme üzerine kodlanmış canlılar olarak gidiş yolları farklı olsa da sonuç hep aynı emin olun.

unutmadan;
Faşizme karşı bacak omuza!
öptüm by
uçuyor yıldızlara müptezel bayan !

HATTA BELKİ BAYANLARIN BİLE BÖYLE UZAYA GİTME HAYALLERİ OLABİLİRMİŞ DİYOR REİS
Lan komik biri gibi aslında sözlük mevzuularına ayık bir kardeşimiz. Kendisini gördüm mü görmedim kör müyüm hayır görürsem tanır mıyım ona da hayır. Kendi nickaltını kendisi açmış olması beni bir parça hüzün, bir tutam keder, bir çay kaşığı tuz, bir su bardağı su ve daha niceleri gibi güzel atlara binip gezelim mi ?
başlığın altında da konuşmazsınız yav.
Başlık sahibi hacı abi inan yazını okudum sonuna kadar hem de. Yazın beni ortaokul yıllarıma götürdü ama bozuk Türkçesiyle. Yazın tatilden döndüğümüz de yazdığımız sikik tatil kompozisyonlarının gevrek tadını getirdi ağzıma. Kustum ve her kustuğumda biraz daha yaşlandım aslında...

şaka lan şaka..
olum madem böyle yazılar yazabiliyorsunuz önce bi wordde düzenleyin öyle sallayın ya da sallamadan önce bir okuyun yazım yanlışlarını görün sonra atın.
Biraları yeni dizdik.
sıcak bir yaz akşamı dil damakla ilginç bir münasebete girişmişken daldığın tekelcinin biraları yeni dizdiği ve henüz soğumadığını öğrendiğin o hüzünlü an.
tweet frame tarzı bir bölüm açılmalı sözlükte akıcı ve yazarlar arası iletişimin anlık kurulabileceği ortak fikir paylaşım zımbırtısı gibi bir şey. Sürekli akışkan ve yazışkan bir yer olur

+ yanları sürekli iletişim olması sebepli canlandırma işleminde oldukça işe yarayacak olması
- yanları sol frame de akışın yavaşlaması

daha önce farklı bir sözlükte denemiştik çokta güzel ilerlemişti.

toplu chat alanı gibi bir şey düşünün zeki müren'in de sizi görebildiği