#tüm dey entry'leri

volvo

Tanktan hallice araba. Çok zengin olursanız sevdiğiniz insanlara hediye edin. Kazadan az korkarlar.

melih gökçek

Normal şartlarda vasıfsızlıktan adını duymamamız gereken, eski Ankara büyükşehir belediye başkanı. Ankara'yı baya sömürmüş kendisi.

gümbet

Türkiye'nin en meşhur tatil yeridir. Baya milletin kop kopa gittiği, pahalı mekanların olduğu yerdir. Magazin haberlerinde adını bol bol duyarsınız. bir sefer bulundum, bence biraz abartılmış biryer.

arpenaz 2 forclaz 50 ve quechua mat üçlüsü

Starter pack for campers amblemini üstünde görmeyi beklediğim 3lü. Benim gibi bel fıtığınız varsa, bu 3lüye hicbirzaman sahip olamayacaksınız.

He arpenaz 2 iyidir, elinizde her zaman 1 tane bulunsun.

e-5

(bkz: d100 karayolu)

Ülkenin benim bildiğim en eski yolu. Anadolu'yu avrupayla bağlayan, git git bitmeyen yol.

gezginsözlük'ten gelen epostaların spam'a düşmesi

Epostaların spam mail klasörüne gelmesiyle alakalı sorunla ilgileniyor. Güvenlik sertifikası problemi ise geçti diye düşünüyorduk lakin tekrar ileteyim yazılıma.

En kısa zamanda düzelecek gezginsozluk problemleri.

6 temmuz 2019 mb başkanının görevden alınması

11.07.2019 İBB canlı yayınında, akp grup başkanı Tevfik göksunun güçler ayrılığından bahsetmesi ile aklıma gelen hede. Ben anlamıyorum ülkeyi vesselam.

gezgin sözlük üyelerine aynı günde 5 mail gelmesi

Bir sistem hatası nedeniyle sunucuya aşırı yük binmiş ve aynı mail 5 kez gitmiştir. Gezginsozluk yönetimi olarak mail kutunuza yaptığımız bu hareketten ötürü özür dileriz. Ayrıca sistem hatamız yazılımcı tarafından düzeltilmiştir, bir daha bu durumla karşılaşmamanız için test edilmiştir.

8 temmuz 2019 ibb meclis toplantısı

İzleyemedigim, bütün gün insanların konuştuğu toplantı. Halka açık olması, acaip bişey. Herkes belediyenin durumuna ayıkmaya başlamış. Akşam eve geçince izliyim.