#tüm dey entry'leri

whatsapp'in ekran görüntüsü alınmasını engellemesi

Uğraşmak isteyen kullanıcıyı, özellikle Türkse durdurması imkansızdır.

Tanım: DNS ile porno site açan millete heee heee dedirtebilecek haber.

kredi kartı

Faizi çok yüksek, parasızken sizi kurtaran kart. Yanlız, borç artmaya başlıyorsa, sigara gibi bırakmanız gerekir. Sigaradan daha zararlıdır.

yazın yaklaşmasıyla artan deniz temalı başlıklar

Ana sayfayı renklendiren başlıklardır. Toplaşıp deniz kenarı kampı mı yapsak dedirtiyor.

21 nisan 2019 kemal kılıçdaroğlu'na saldırı

Bütün muhaliflere yapılmış saldırıdır. Abdullah Gül dışında herhangi akp/MHP taraftarı tarafından kınanmamıştır.

ali ihsan yavuz

gözümde türk siyasetinin yüzkaralarından biridir. fantastik açıklamalarıyla mevkisini hiç haketmiyor. partisi, bu şahısla alakalı bence ilgili kararları almalı.

oluşan ilk molekül helium hydride iyonu

(bkz: atom)
(bkz: molekül)
(bkz: iyon)

büyük patlama teorisi için bir pozitif sinyaldir. bu teoriye göre evrenin ilk başlarında, elektron ve çekirdek yeni oluşmuşken, o sıcak durumda oluşan hidrojen, helyum ve lityum atomlarını zaten heryerde görebiliyoruz. ilk tahmini molekül, pozitif yüklü heh+ olması bekleniyordu. şartları daha önceden az çok gördüğümüzü gösteren, evren oluşumuyla alakalı bilgimizi bir tık arttıran durum. ngc 7027 nebulası da gayet uzakta, yani baya bir geçmişe bakıyoruz demek. unutmayalım, uzakta kaç ışık yılı mesafede geriye bakıyorsak, o kadar ışık yılı zaman da geriye bakıyoruz demektir.

kırşehir belediyesinin 462 milyon tl borcu

kırşehir belediyesinin güncel borcudur efenim. ahanda bu da ilgili yazı. yeni belediye başkanı, belediye binasına asarak tüm halkın görmesi için bir pankart hazırlamıştır.

"kırşehir belediyesi kamuoyu ile paylaşmak için mali tablo hazırladı.
başkan selahattin ekicioğlu’nun seçim çalışmaları dönemindeki vaatlerinden birisi de belediye gelir ve giderlerinin kamu oyuna açık şekilde dev ekranlardan paylaşılmasıydı.yeni yönetim bu vaadini yerine getirmek için ”gelir-gider” tablosu hazırladı.buna göre kırşehir belediyesinin toplam borcu 462 milyon 70 bin 64.25 tl.bu borcun 50 milyon 533 bin 832,10 tl’si kamu borcu , 120 milyon 948 bin 511,79 tl’si ticari borç ve 290 milyon 587 bin 720,36 tl’sini ise kredi borçları oluşturuyor.aynı zamanda belediyenin 4 milyon 473 bin 635,33 tl kamu alacağı bulunurken hali hazırda elinde 4 milyon 388 bin 803,28 tl nakiti bulunuyor.
kırşehir belediye gelir-gider tablosu kırşehir şehir merkezinde bulunan tabelalar ve dev ekranlardan yayınlanarak kamuoyu ile paylaşılacak."

ramazan bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması

şirket ortasında halay çekmeme sebebiyet veren haber. yok lan dur daha çekmedim, şimdi çekeceğim.

memurlar.net

memurlarla alakalı haberler paylaşırken, birden siyaset ve iktidarı destekleyen haberler yayınlamaya başlayan internet sitesi, facebook sayfası. sanırsam, iktidarın kaybettiği illerin belediyelerinde çalışan memurlar yönetici. değişik.