tinder

/ 7
konum bazlı çöpçatanlık uygulamalarının en yaygını.
Konum olarak size yakın olan tercih ettiğiniz cinsiyette ki insanları karşınıza çıkarıyor karşınızda ki insanı karpuz seçer gibi seçtiğiniz amacın ve sonucun belli olduğu samimi uygulama.
türk kızlarının istediğim adamı elde ederim mantalitesinin mimarlarından bir tanesi olan uygulama. erkeklerimizin nefes alsa yeter standardını çok net bir şekilde anlayabilirsiniz.
- aaa tinder mı kullanıyorsun ? sorusuna karşı alabileceğiniz ilk cevaplar " ben kullanmıyorum kapatmıştım aaaa tekrar mı yüklenmiş ? nasıl kapatılıyor bu ya ?
"
kaydır,

sağa.

çok sıklıkla tanıdıklara rastlıyorum burda. 2 eski sevgili 1 fuckbuddy geçmişim var.

işin kötüsü aklıma takıldı. acaba bunlarda bana denk gelip "bak benden sonra abazaya bağlamış tinder'a kadar düşmüş" der mi diye düşünmeden edemedim.
türk erkeğinin ''bedava seks hizmeti'' sandığı dating app.

bir umuttur yaşatan onları ki, kezban dedikleri kızlara dahi instagram'da takipçi olmaktan başka vasıf kazandırmamıştır kendilerine.

(bkz: little dick syndrome)

eğlenceli gezginlerce verim alınan uygulama.
kokoş kızların kullandığı uygulama. Bi ara kullanmıştım tek tek analiz yapıp beğendiklerini seçeceksin filan ooo hiç uğraşmadım. Seriye bağlayarak hakkım bitene kadar herkesi beğendim. Çok güzel beğenirim.
/ 7