köfteci yusuf

türkiye'deki en iyi fiyat/performans oranına sahip köfteci.
Köftelerinde soya kullandığı iddia edilen ama çokta umursamadığım ayrıca 3.5 gibi bir rakama kaymaklı tahinli ekmek kadayıfı yiyebileceğiniz hükümet yanlısı kuruluş.
kırmızı etin kilogram fiyatının rekorlar kırdığı ülkede yediğiniz şeyin gerçekten kırmızı et olduğuna inanıyorsanız söyleyecek sözüm yok hakim bey. diyeceksiniz ki lan sen hiç mi yemedin, yemez olur muyum elbette yedim ama yediğim şeyin kırmızı et olmadığını bilerek yedim. ben içinde soya olduğunu düşünüyorum. soya erkekler için çok sağlıklı bir şey değil sebebi de östrojen üretimini tetiklemesi.

ben hatun kişisi olarak , umrumda mı ?
ne kadar kalabalık olursa olsun, "piştikçe servis ederek porsiyon tamamlama" yöntemi sayesinde asla bekletmeyen ve aç kalmanıza izin vermeyen, köfteleri ve sucuğu lezzetli işletme. fiyatları da görece uygun otostopcu ve gezgin dostu yer.
bursa'daki şubelerinde ramazan ayında yer bulunamayan köfteci. izmir'deki şubesini görünce şaşırmıştım yıllar önce.
fiyat konusunda gerçekten ekonomik ve o fiyata göre gayet bonkör bir sunum yapan işletme. son yıllarda her büyük şehire açıldı neredeyse. lezzeti fiyatına göre gaaayet iyi. Ayrıca yoldayken susurluktakinin önünden gecince insanı otomatik olarak acıktırıyor,engel olamıyorum buna evet
eskişehir üniversite caddesindeki şubesi favorilerimden olan mekan. bu ne hızdır arkadaş. fiyat kalite performans dendiğinde açık ara liderdir.
Bursa’da tanışma fırsatı bulduğum kızarmış ekmeklerine ve ikram olarak gelen acılı salçasına aşık olduğum mekan
bursanın bir markası. şimdilerde bi çok ilde şube açmış. köfteci yunus gibi hemen yanına dükkan açan kolpalar da var ama sinek avlıyorlar.
bol kaymaklı ekmek kadayıfı o fiyata yiyebileceğiniz en güzel tatlı. ayrıca köfteleri de oldukça lezzetli.
zamanında ucuz olan ve git gide pahalılaşan. bursada yer bulmakta zorlanacağınız ve salça ikramı olan kıro işi yer . ama yinede zorla götürüyo arkadaşlar :/