interrail türkiye

aşık olduğum adamı, nice dostlukları bana katan grup.
Nice aşklara, maceralara ve dostluklara vesile olmuştur. Bazen ana yüreği gibi merak etmiştir gezginini, bazen bir baba gibi mangal yakmıştır kamplarında.Güzel insanlardır, en sevdikleri hayvan at dır. Bir kampta baş adminini at kaçırmıştır.
interrailturkiye isimli instagram sayfası da olan oluşum. Facebook'um olmadığı için instagramdan keyifle takip ediyorum.
Özellikle kız başına interrail temalı paylaşımları beni gaza getiriyor.
Seneye bu zamanlar ben de interrail deneyimini yaşamış olacağımı düşünüyorum bakalım hayaller hayatlar ne olacak...
Birkaç sene icerisinde turk insanın mantelitesinde büğük gelişmeler sağlayacak olan grup.
Cv doldururken üye olunan dernek ve kulüplere yazmaktan gurur duyduğum kommünite.
2010 yılında daha henüz insanların interrail'den bu kadar haberi yokken ve internette interrail konusunda Türkçe içerik kısıtlıyken bu Facebook grubunda ki arkadaşlar her soruma çok faydalı cevaplar vermişlerdi ve yola çıkmamı kolaylaştırmışlardı. 26.10.2017 günü itibariyle sayfa 302 bin kişiye ulaşmış. Hepinizin yolu açık olsun.
İnternette bir video vardı hani sağır olan bebek annesinin sesini ilk duyduğundaki vermiş olduğu tepkiyi ben bu oluşumun içine katıldığımda vermiştim
"aabi bizim grup efsane yaa :)))"

bildiniz dimi o arkadaşı. heyecanlı, ekstra neşeli, hatta bazı bazı itici olabilen, bir nevi yürüyen interrail türkiye grubu kendisi. hepimizin gruptan böyle bir arkadaşı var biliyorum.

dipnot: belki de hepsi aynı kişidir, hepimizle arkadaşlığı vardır tam emin olamadım.
bi sonraki nesilin cok daha bilinçli yetişmesini sağlayacak olan grup. abartmıyorum benim gibi binlercesi var dunyayı taıması için gerekli gazı bu sayfadan alan. dunyayı taımaksa hayatı tanımaktan cok da farklı değil. hayatı tanıyan ınsan mutlu olmayı ogrenır kın ve nefret gibi sakıncalı duygulardan arınır. sonucları mı? tahmın edemeyeceğiniz kadar güzel olur :)