gezgin sözlük'ün mobil uygulamasının olmaması

Biz gezgin yazarların kullandığı bu güzel platformun mobil uygulamasının olmaması durumudur. Kendi yazarlığım için söyliyeyim. Başks mecralarda da yazıyorum. Ve mobil uygulaması olmasa onlarda da yazmam. Sevgili gezginsözlük yöneticileri umarım dikkate alırlar.
Gereksizdir çünkü bu platformun uygulama çıkartması için gerekli kitlesi yok.
Okuma seyri açısından gerekli olsa da mobil için ben yine de pek uygulamadan girmiyorum muadil sitelerde de.
Arkadaşın dediği gibi , uygulama çıkarmadan önce reytingi arttırmak lazım.Facebook'ta vs. mevcut gezgin sayfalarını takip eden çokça kişi varken buranın sessiz kalması üzücü.Belki bunun bir sebebi de mobilde kullanımın rahat olmaması olabilir.Derken ilk defa telefonumda açtım bu sayfayı , düşüncem - kullanım raahatlığı ve görsel olarak diğer benzer sayfalardan aşağı kalmaması temennimiz.
10 dakka önce aklımdan geçirip, bir anda karşıma çıkan başlık.
Şart mı değil
Olsa daha mı güzel olur?
Evet
sözlüğün mobil platforma taşınması açısından önemli bir adım olur. eğer üzerinde çalışmalar yapılıyorsa biraz hızlandırılmalı. buna ihtiyaç var çünkü. mobil aplikasyon dünyasında yaşıyoruz. ek olarak uygulamaya, editörlerin haber oluşturabilecekleri, gezginleri bilgilendirecek paylaşımlar yapabilecekleri ek bir yapı eklenirse de tadından yenmez.
Bir mobilimiz olsa, başlıklar ‘blink blink’ bildirimlere düşse ilgi alanlarımıza göre ve daha fazlasını dediğinizi/dilediğinizi duyar gibi olduğumuz başlık.
bildirimler ve tarayıcı yerine sürekli ekranımızda olması sebebiyle rahatlıkla kontrol etmemiz açısından faydalı olacak gelişmedir. belli mi olur? elbet bir gün.
uygulama olsa daha kullanışlı olacağı düşüncesindeyim. öyle oturup kuru kuru şu olsun bu olsun demeye de gönlüm razı gelmiyor. muhakkak site yönetiminin bu konuda bir görüşü vardır. dilerim buralar da şenlenir kıymetlenir bi an evvel.