gezgin kıyafetleri

hepinizin aklındaki soruya yanıt olarak başlık açıyorum :) Gezginlerin şalvar,panço vb gibi kıyafetler alabileceği siteleri paylaşalım. herkes faydalansın..
LOS BANDİTOS
İnstagramdaki ETNİKGİYİM..
115 liraya pantolon alıp otostop mu çekiliyor sonra?
bu ne yaman çelişki...
böle bir kategori olabileceğini sanmıyorum. ama oluşan kafa şalvar vb etnik renkteki şilebezinden gömlekler vs. gezgin kıyafeti diye birşey yoktur. gardolaplarada girmeyek hani :)
gezgin kıyafetlerinin ne olduğunun tanımlanmasını dilediğim başlık. insanlar herhangi bir kıyafetle gezebilir, sadece karanlıkta yol kenarlarında otostop çeken veya dolaşan arkadaşların açık renk kıyafet giymesini tavsiye edebilirim.
Gezginlerin özellikle şu giyilir bu giyilir gibi kaygılarının olmadığı her türlü rahat edilen kıyafetlere denir.
Şort,sandalet,renkli bir tshirt ve sırt çantasıdır. Aksini yapan begenilme kaygısı ile rahat takılmıyordur.
genelde herkesin begenilme kaygisiyla aldigi kıyafetlerdir. egzantrik yerlerden alınma renkli renkli salvarlar gomlekler olur. galiba yeni gezgin modasi bu cunku facebookta otostop fotografi paylasan herkes renkli salvar giyiyor. ben eline uygun (kisin tshirt giy demiyorum ama 100 liraya aldigin salvarla otostop cekmek degisik duruyor yigidim) ne gelirse giy taraftarıyım bunun icin ekstra masraf yapmam.
Kış kreasyonum:En kalın kürklü montum,hoodie,eldiven,military bot,kot pantolon ve ekstra bere nolur nolmaz
Yaz kreasyonum:Bandana,gözlük,atlet(apaçi atleti değil tabi),şort,parmak arası terlik
Not:Sırt çantası hostelde bırakılmıştır
şort ve tshirttür. duruma göre sandalet yada spor ayakkabısıdır. güneş gözlüğü ve şapka olmazsa olmazdır
gezgin kiyafeti gittigin yere, cografyaya uygun giyinmekir., kalin palto, ya da rahat yuruyus ayakkabilari, sicak ulkeyse short t-short gibi