en son gezilen yer

/ 24
Malesef yazın aşırı yopun çalıştığım için en son haziranda kos adasını gezebildim.
Bodrumdan görebileceğiniz ufak bir ada bodrumun merkezinin onda biri etmeyecek şekilde uzunca bir caddesi ve bu caddede beş altı restoranı bulunan bir şehir. Merakımdan gitmiştim bana artısı sadece içki almak oldu onun dışında sevemedim bir türlü ve içki dışındaki herşey çok pahalı bodrumda 20-30 liraya yiyebileceğiniz aynı denizin balığını 100-120 liraya yiyince baya batıyor insana.
berline gttim, bu sefer gidip olimpiyat stadını gördüm epeydir görmek istiyordum ancak uzak olduğu için gidememiştim. sağolsun orada yaşayan bir abimiz bizzat götürdü rehberlik etti.
kendi ve insanları tatlı olan portekize gittim. porto ve lisbon, birbirinden güzel şehirler. hangisi daha güzeldi dersen bu da yeni bir başlık olabilir
2 hafta önce Antik Likya yolunun ilk etabı olan Fethiye'den Kalkan'a yaklaşık 60 km.lik yürüyüş yaptık. 4 gün süren güzel bir deneyim yaşadık.
2 gün önce bodrum kise bükü. işletme ve insan sıfır yol meşakatli, toplu taşıma yok fakat o doğal güzellik imara açılmış, ağaçlar işaretlenmişti bile. ağaoğlu kirli ellerini harekete geçirmeden duramıyor. bigün tüm otelleri eş zamanlı havaya uçursak ya. (içinde insan olmasın, kıyamam)
/ 24