emre durmuş

/ 4
Her gün başına bir bela geliyomuş gibi yapip insanların duygularini sömüren,belki de bu sayede takipcilerinden para toplayan,geziyomuş gibi yapip sadece foto-video peşinde olan gezgin bozuntusu
yalancı gezgin olarak adını değiştirmelidir. her gezisinde mutlaka birşeyi çalınıyor, bu mağdur edebiyatının sonu hep '' yardım etmek isteyen, bağış yapmak isteyen, bu durumda beni desteklemek isteyen var mı ? gibi maddi isteklerle devam ediyor. 4-5 ay önce bıraktım takibi, işi gücü mağdur edebiyatı.

sözüm ona desteklemek isteyenler gezgin arıyorlarsa (bkz: bilgicberkoo) (bkz: kerimcan akduman ) bunları desteklesinler.
Yola çıktığı günden beri takip ediyorum. Herkese ve herşeye rağmen başarılı işler yapmış, taktir edilesi gezgin. Daha yaşı küçük olmasına rağmen yaptığı işler ve söylemleri ile yüzbinlerce insan tarafından seviliyor. Gözlemleri ve yapmak istedikleri ile beni çok etkilemiştir. yolgunlukleri

Bu adam hakkında tonla laf edilmektedir. Yalancı dedikleri herhangi bir konu için gösterecekleri bir kanıt yoktur. Hiç birisinin aslı kıskançlıktan öteye de geçemez zaten. Adından daha çok söz ettirecek bu adam.
sözde sponsorları olmayan gezgin. şu videonun 01:07'in saniyesinde cebinden çıkardığı telefon çok muhtemelen iphone 6 plus falan. yok ben ucuza geziyorum bilmem ne diyeceksin, oyum çalındı buyum çalındı diyeceksin bizden para isteyeceksin, ama elinde de iphone bilmem ne plus olacak. hayır kaliteli bi iş yapsa canımı yesin hakkıdır diyeceğim, blogu imla hatalarıyla dolu, arkadaş sözde fotoğrafçı olmak istiyor ama videolarındaki montajlar çok kötü. nasıl bu kadar popüler olduğuna şaşırıyorum doğrusu.
çok fazla yalan söyleyen youtuber. videolarının büyük kısmında kadın bedenini kullanması ile cinsiyetçi bir izlenimde vermektedir. başarılı olduğu konular iyi gezmesi ve çekimlerini kaliteli yapmasıdır.
ergen kafalı bi çocuk. bi tane karı bulmuş adada çıplak gezdiriyo sonra da buğulamaya çalışıyo filan. tamam ya sensin anladık. ana-baba baskısı yok hayat kaygısı yok. e bi yerden de para geliyosa. çok da şeyetmemek lazım yani.
sevdiğim bir blogger iken hakkında öğrendiklerimle soğuduğum biri. şuanda sevgilisi olan kız eski yakın arkadaşlarımdan, zamanında anlattığı şeylerin çoğunun yalan olduğuna denk gelmekle birlikte forumda takipcilerinin çoğunun fake olduğunu fake beğeniler yaptığını ve en önemlisi yalan konusundaki yaklaşımı hayal kırıklığıdır.

dünya turu yaparken her ay telefonum kayboldu, harddisk'im bozuldu, sponsor olun bira ısmarlayın bilmem ne yapın diye diye ben de dahil bir sürü insanı sömürdü, sonra öğrendik ki hepsi oyun, kandırmaca.
artık boş beleş gezgindir.
özellikle "kübada soyuldum" adlı videosunu hiç samimi bulmadığım gezgin. (bkz: yersen)
instagramda asya adalarından ,lüks seyahat dergisi pozları benzeri fotolar paylaşan,bol sponsorlu blogger.
bir iki videosunu seyrettim, gezgin tanımına uymayan yorumlar yaptığını gördüm, ayrıca sevgilisi yağmur da ne foto çekmeyi biliyor ve video çekmeyi, doğru düzgün anlatamıyor bile bir şeyi.

çift olarak bence başarısızlar, çoğu türk insanı da asyadan fotolar göreyim falan filan diye takip ediyor, yoksa ne samimiler ne de bir şey bildikleri var.
/ 4