emre durmuş

/ 9
Yola çıktığı günden beri takip ediyorum. Herkese ve herşeye rağmen başarılı işler yapmış, taktir edilesi gezgin. Daha yaşı küçük olmasına rağmen yaptığı işler ve söylemleri ile yüzbinlerce insan tarafından seviliyor. Gözlemleri ve yapmak istedikleri ile beni çok etkilemiştir. yolgunlukleri

Bu adam hakkında tonla laf edilmektedir. Yalancı dedikleri herhangi bir konu için gösterecekleri bir kanıt yoktur. Hiç birisinin aslı kıskançlıktan öteye de geçemez zaten. Adından daha çok söz ettirecek bu adam.
Mart ayında lys sinavina çalışırken fark ettigim gezme konularında örnek aldigim kişidir. Kendisi blogunda instagramda paylasimlariyla tanınmıştır.Dünyayı gezmenin ne kadar kolay olabileceğini her dakika youtube dan izleyenlerine belirten pelerinsiz süper kahramandir.
kendisi güzel bir gezgindir, youtube hesabinı uzundur takip edenlerdenim. ama kesinlikle ama kesinlikle çok yalan söylüyor, videolarini iyi izleyin yazilariyla minik bi karsilastirin anlarsiniz.

takipci kasmis sosyal medyada, fake programlarindan baktiginizda 40 bin’e yakin fake’i var. olsun, gezer.
çok fazla yalan söyleyen youtuber. videolarının büyük kısmında kadın bedenini kullanması ile cinsiyetçi bir izlenimde vermektedir. başarılı olduğu konular iyi gezmesi ve çekimlerini kaliteli yapmasıdır.
Keyifle izlediğim yeri geldi güldük yeri geldi üzüldük. Küba da ne kadar herşeyi çalınmış olsa da hala onun yanındayız
brezilyalı brunalarla gününü gün eden gezenti. bir de basit felsefik muhabbetler kasmasa çok iyi olacak ama olsun.
Bana oldukça güzel anılar katan insan yolu hep açık olsun.
Her gün başına bir bela gelen gezgin.
Ya soyulur ya harddiski bozulur ..
Ama gezmekten asla vazgeçmez. Takip edilesi gezgin...
/ 9