emre durmuş

/ 2
ergen kafalı bi çocuk. bi tane karı bulmuş adada çıplak gezdiriyo sonra da buğulamaya çalışıyo filan. tamam ya sensin anladık. ana-baba baskısı yok hayat kaygısı yok. e bi yerden de para geliyosa. çok da şeyetmemek lazım yani.
çok fazla yalan söyleyen youtuber. videolarının büyük kısmında kadın bedenini kullanması ile cinsiyetçi bir izlenimde vermektedir. başarılı olduğu konular iyi gezmesi ve çekimlerini kaliteli yapmasıdır.
Yola çıktığı günden beri takip ediyorum. Herkese ve herşeye rağmen başarılı işler yapmış, taktir edilesi gezgin. Daha yaşı küçük olmasına rağmen yaptığı işler ve söylemleri ile yüzbinlerce insan tarafından seviliyor. Gözlemleri ve yapmak istedikleri ile beni çok etkilemiştir. yolgunlukleri

Bu adam hakkında tonla laf edilmektedir. Yalancı dedikleri herhangi bir konu için gösterecekleri bir kanıt yoktur. Hiç birisinin aslı kıskançlıktan öteye de geçemez zaten. Adından daha çok söz ettirecek bu adam.
Her gün başına bir bela geliyomuş gibi yapip insanların duygularini sömüren,belki de bu sayede takipcilerinden para toplayan,geziyomuş gibi yapip sadece foto-video peşinde olan gezgin bozuntusu
kendisi güzel bir gezgindir, youtube hesabinı uzundur takip edenlerdenim. ama kesinlikle ama kesinlikle çok yalan söylüyor, videolarini iyi izleyin yazilariyla minik bi karsilastirin anlarsiniz.

takipci kasmis sosyal medyada, fake programlarindan baktiginizda 40 bin’e yakin fake’i var. olsun, gezer.
Çok iyi yaptığı bir şey var o da gezmek. birisi daha var benim arkadaşımın kuzeni o çocuk da çok geziyordu şimdi youtube olayına girmiş bence kadrajını iyi kullanıyor gibi geldi aynı zamanda videoları alt yazılı hazırlıyor. Yılın 6 ayını seyahate harcıyormuş son videosun için bknz : https://youtu.be/hwrLhxR5wlI
''gezen adam mehmet'' diye geçiyor. Hikayesi de çok ilginç hakkında kısımından okudum, komik ve eğlenceli geldi.
Mart ayında lys sinavina çalışırken fark ettigim gezme konularında örnek aldigim kişidir. Kendisi blogunda instagramda paylasimlariyla tanınmıştır.Dünyayı gezmenin ne kadar kolay olabileceğini her dakika youtube dan izleyenlerine belirten pelerinsiz süper kahramandir.
yalancı gezgin olarak adını değiştirmelidir. her gezisinde mutlaka birşeyi çalınıyor, bu mağdur edebiyatının sonu hep '' yardım etmek isteyen, bağış yapmak isteyen, bu durumda beni desteklemek isteyen var mı ? gibi maddi isteklerle devam ediyor. 4-5 ay önce bıraktım takibi, işi gücü mağdur edebiyatı.

sözüm ona desteklemek isteyenler gezgin arıyorlarsa (bkz: bilgicberkoo) (bkz: kerimcan akduman ) bunları desteklesinler.
hakkında ''soyuldum, kameramı, laptopumu çaldırdım'' gibi uydurma haberlerle millete kendisini acındırıp sonra da milletten para desteği istediğine dair bazı itham ve iddialar bulunan gezgin. doğrumudur bilmem ama bir videosunda ön plandaki sevgilisi olan kız birşeyler anlatırken arka planda bu cebinden iphone 6s plus çıkartıyor. ulan o telefon 3500 tl Türkiye'de. yani bugünki özlü entry'mizin mesajı açık 'herkese ve herşeye hemen inanmamak lazım'

edit: imla
/ 2