ekrem imamoğlu

/ 3
kazanmasını umduğum istanbul büyükşehir belediye başkan adayı. çalışkan, dürüst ve naif bir insan. modern yüzüyle istanbul'a çok yakışacak.

edit: istanbul'un yeni belediye başkanı.
eski beylikdüzü belediye başkanı, yeni istanbul büyükşehir belediyesi başkan adayı.
tahriklere gelmeden, efendice seçim programına devam ediyor.
Sabırlı, hoşgörülü naif ama asla kırılgan değil hakkını sonuna kadar savunup laf oyunlarına gelmeyen biri. üstelik genç ve enerjik, istanbulun sorunlarının da farkında. yani tam ihtiyacımız olan sey. inşallah 31 martta yüzümüz güler
İstanbul’da seçimi kazanacağını düşündüğüm aday. şu ana kadar gördüğüm kadarıyla da bir çok kesmin gönlünü kazanmışa benziyor.
cumhuriyet halk partisi istanbul büyük şehir belediye başkan adayı.

beylikdüzü eski belediye başkanı. beylikdüzü'nde yaptığı kültür merkezleri, düzenlediği kültürel etkinlikler, ilçenin peyzajı ve yaşam vadisi projeleri ile gönüllere taht kurmuştur.
Kendisi verdiği görüntü kadarıyla Chp adayı değil de eski Anavatan Partisi adayı gibi görünmektedir. İstanbul'da kazanmanın yolu sanırım kararsız muhafazakar kesimden geçiyor, kendisi de bu yönde çalışmalar yapıyor. Kazanırsa kendisinden tek beklentim Taksim'i düzgün hale getirmesidir, beton yığını olduktan sonra adım atmak zulüm geliyor oraya.
Ben kendisine oy vermeyeceğim çünkü vakti zamanında kendisi Trabzonspor yöneticisi olarak STV kanalına çıkıp fenerbahçe'nin şike yaptığının kanıtlandığını vs. açıklayıp nefret kusmuştur.
istanbul belediye başkanı olmasını umduğum, fakat ihtimalini düşük gördüğüm belediye başkan adayı.
1 nisan 2019 itibariyle istanbul büyükşehir belediye başkanıdır.
/ 3