covid-19 sonrası yapılacaklar listesi

cevaplanabilir entry
bu yaz ilk kez yurtdışına çıkacak idim, hayal oldu. covid19, yeter be kardeşim gençliğimizi çürüttün. en azından en yakın arkadaşlarla şöyle bir izmir yapsak, umarsızca dolaşsak diye düşündük, bakalım
İlk yapacağım şey (bkz: ankara)'ya ailemi ziyarete gitmek olacak ve inşallah bu yazı kurtarırsak (bkz: assos)(bkz: çeşme) (bkz: kaş) tüm ege'yi gezeceğim. bana bu kadar kapalı kalmaktan sonra gelecek en iyi şey ege havası ve begonviller olur sanırım.
İş görüşmeleri için ankara’ya gideceğim ilk olarak. Ordan istanbul ve sakarya yapıp arkadaşlarımla hasret gidereceğim. Ardından güzel bir kamp yapacağım doğa içinde. Listem bu kadar çünkü sadece arkadaşlarımı ve doğada kamp yapmayı özledim.
covid19 sonrası diye bir şeyin kolay kolay olmayacağını düşünmekle beraber, etkisinin çok düşük seviyelere inişinden sonra bodrum'a gidip gün batımına kadar kumsalda uzanmak istiyorum.
sanırım ilk olarak hayalim olan tomorrowland’a gitmek olacak ve ondan sonrada grönland.
Benim Planlarım arasında (bkz: gümüşlük) var. Araba ile istanbul'dan yola çıkıp arkadan gelen (bkz: sezen aksu) şarkıları ile yol boyunca hayaller kurmak istiyorum.