cem uzan'ın donald trump'ı tokatlaması

cevaplanabilir entry
flu tv'de razi canikligil ile ilker canikligil'in yaptığı "güle güle trump - amerika günlükleri" başlıklı videonun 7,45'ten sonrasında bahsedilen dolandırıcılık hadisesidir.

olayın özü cem uzan'ın doğrudan donald trump'ı dolandırması değildir. cem uzan'ın motorola'yı tokatlaması suretiyle bir tokatı da vakti zamanında buraya yatırım yapmış olan donald trump'a vurması olayıdır.

iddiaya göre donald trump'ın "ben paramı alırım arkadaş" bahsini sürdürmesine rağmen yıllar süren "libananco davası" sonucunda güç bela hakkını kazanan ülkemizi düşününce olayın pek de mümkün olmadığı öne sürülebilir.

gerçi bu adamlar için böyle montandaki paralar çıtır çerez kalıyor olabilir. zenginin malı züğürdün çenesi dilemması işte.
Dostum sen Amerika demiştin ama bu bildiğin Motorola.*
2002 genel seçimlerinde ciddi bir güruh Amerika'yı dolandıran adamın başımın üstünde yeri var diyerek cem Uzan'a oy verdi bu memlekette.
(bkz: yetmez ama evet)

Cem Uzan yurt dışındayken cemaat uzan ailesinin 3.6 milyar dolarını çaldı diye(zamanında devlet tarafından el konulan mallarını kastediyor sanırım) beyanlarda bulunurken bu servetin buzdağının görünen kısmı olduğunu söyleyenlerin sayısı da hayli fazlaydı. Düşünün artık nasıl büyük vurgunlar yaptıklarını.