çadıra 780 lira vermek

çadırın markasına göre değişebilecek, arpenaz 2 aldıysanız aa kazıklanmış, north face stormrider 2 aldıysanız oooo süper tepkileri alacağınız eylemdir.

açıkçası insanların kafa yapısını anlayamıyorum, o yüzden açtım bu başlığı. arpenaz 2, fiyat performans çadırıdır ve ucuz olduğu için bu kadar çok tercih edilir. arkadaşlık, sevgililik ilişkilerimizde, parayı emek olarak sayarsak, arpenaz 2 kalitesindeki insanlara, gidip stormrider 2 emeği harcıyoruz, ondan sonra yok rüzgarda uçtu, yok yağmur aldı içeri. kış için yapılmamış o insan, beklentilerimizi çöpe çeviriyor. napıcaz sözlük, nasıl çözüm bulunur bilemiyorum.
verilebilir. keyif işidir. 50 liralık çadırda kalmak istemeyen birinin kamp standardını yukarıya çekmek istemesinin sonucudur. güle güle kullanın
Arpenaz 2 turevleri cadira parayi zor yetirenlerin yapamayacagi eylem. Kimse enayilik diye adlandirmasin, parayi biriktirip almistir. insanlarin tercihlerine saygi duyalim.
Not: isbu entry baslik sahibi yazari yerme amacli girilmemistir, zira kendisi de entrysinde kimseyi yermemistir.
Bi kere alıp ömürlük isteyen insanın yapacağı iştir. Daha fazla da verilir 780 liraya alınacak çadır orta halli bir 4 mevsim çadırdır.
zekice yapılmış bir hamledir. çadırı en iyisinden almak gerekir. şimdilik ucuz alayım sonra güzel birşey alırım deyip 4 senedir arpenaz 2 ile devam eden arkadaşlarım var.
yapmak istediğim bir şeydir. mevsimlik kampçı değil ömürlük kampçı olalım lütfen.
Bütçe ile alakalı bir durumdur. Kaliteli çadır üzmez.
enayiliğime doyamadığım eylemim. tam olarak 780 liraya naturehike 3p çadır almıştım, tur bitince sattım.
yine olsa yine satardım.