booking.com

/ 2
rezerve yapmadan önce vpn ayarlarını değiştirip farklı ülkelerden yapacağınız rezervasyonlar ile indirime sahip olabilirsiniz. ödeme sayfasına gelmeden önce tüm cookieleri ve internet geçmişinizi silmenizde fayda var. az da olsa fiyat değişecektir.
Geçen gün gittiğim kuaforde saçlarımin icine sıçan adamın karısının çalıştığı şirket.
Ulan ne mallar nerde çalışıyor diyor insan.
Defalarca faydalandığım ve henüz hiçbir sorunla karşılaşmadığım, zannımca en güzide rezervasyon firmasıdır.
Geçen hafta vpn kullanarak rezervasyon yaptığım site.
Otele gittiğimde resepsiyonist türkiye'de olup nasıl rezervasyon yaptığımı sordu. Vpn kullandım dedim. Acayip tepkiler verdi. Sanırım benim hacker olduğumu düşünüyor şuan.
kullanırken yaşadığım bir olayı anlatayım. Wroclaw'daydım. (Polonya) Wroclawdaki hotel'i booking.com ile tutmuştum ve ordan sonra da krakow'a geçecektim. wroclaw'da birden krakowa geçmeden bir gün önce mail geldi mail giriş cümlesi şu, hoteliniz kiraladığınız tarihlerde uygun olmadığını belirtti vs. vs.
wroclaw meydanında göt gibi kalıp etrafıma bakındım. sonra dedim bi yere oturup adam gibi okuyayım şu maili. oturdum okudum. hotel dolu olduğu için beni başka bir hotele yonlendirmişler. aradaki fiyat farkını da booking.com karşılayacakmış. önerdikleri otele baktım ve benim kalacağım hotelin en az iki katı daha kaliteli bir yer. fiyat olarak da 1.5 kat daha fazlası. ben de kabul ettim tabi ve en düşük fiyatlı otel fiyatına sınırsız açık büfe kahvaltı olan bir hotelde kaldım. bir de krakow'u bilen bilir polonyanın istanbulu sayılır.
Krakow gibi bir yerde öyle güzel bir yerde kalmak baya baya iyi olmuştu.
teşekkürler booking
teşekkürler türkiye
Oyle bir bagimlilik ki, oteli arasan daha ucuz olacagini bilsen bile booking harici rezerv yapamiyorum.
yurtdışındayken en ucuz hostelleri bulduğum baştacı site
/ 2