anıl ünlü

/ 2
Yıllardır çok az paralarla yola çıkan ve ülkeleri gezmekle kalmayıp yaşayan, sosyal medya hesaplarından yaşatan, ilerde para kazanmak istemesinin en büyük sebebi çocuklara yardım etmek olan; yüreği dünya güzeli, kendi bambaşka güzel çiçek insandır. Sazı Leyla ile dünya turuna başlamak üzere şuan, 8 yıla kadar sürdürmeyi planlıyor. O yolu çok başka yaşıyor, sazını çalarken, otostop çekerken, çadırını kurarken, konuşurken, anlatırken, gezerken yüreğinin derinlerinden gülümsüyor ve en güzeli; sevmeyi biliyor. Yolun hep açık olsun simcap, seni hiçbir zorluk yıldırmasın. Bu güzel aile hep yanında
8 yıl sürecek olan dünya turuna çıkmış, bağlamasıyla yolculuğuna renk katan gezgin dostumuzdur.
sosyal medyada paylaşımlarını ilgiyle takip ettiğim, gezginliği hippi olmakla karıştırmayan, kültürlü, bilgili, ideal türk genci. dünya turunda ülkemizi güzel bir şekilde temsil edecektir inşallah. yolu hep açık olsun.
otostopçu, kampçı, niyeti ve kalbi güzel gengindir kendisi. aslen makine mühendisidir(swh)
kamplarda, gece ateş başında bağlama çalıp insanı alır götürür. akşam güneşi çaldımı bi de, üüff olur ortalık.
paylaşımlarını zevkle takip ettiğim,dünya tatlısı,iyi niyetli tam bir gezgin. birkaç kere sosyal medyadan konuşmuşluğumuz var tüm mesajlara yorumlara cevap verir. keşke kendi abim olsaydı...
8 yıllık dünya turu 3 ay gibi kısa süren gezgin. zaten bir gezgin 8 yıl dünya turuna çıkıyorum diye gitmemeli.

interrail içinden çıkmış en güzel gezen insanlardan biridir, daha sakin ve daha olgun olmalıdır. güzel yere gelmesini diliyorum.
gez çünkü gezmek en kolay mottosunun sahibidir kendisi. oldukça sempatik, sıcakkanlı bir dostumuz. uzun süredir severek takibinde bulunuyorum ve tuvalette uyuma farklılığını kendisinden öğrendiğimdir.
Kuzey ülkelerini şöyle ucuza gezdim, böyle ucuza gezdim diye anlatan gezgin arkadaşımızdır.

İnsanlara gaz verip daha sonra o insanları turla kuzey ışıklarına götürmek istemektedir. Madem gezmek en kolay neden o zaman tur düzenliyorsun abi? Herkes senin gibi 3 euro'ya rahat rahat gezebilir. Yaptığın işlere saygım var. Para kazanma istediğini anlayabiliyorum. Lakin yaptığın işlere göre bu tarz yaklaşımları pek samimi bulmuyorum.

Konu gezmek için bir maddiyat sağlamaksa sponsor bul, blog yaz veya video çek böyle daha samimi olacaktır.
/ 2