aleyna tilki

/ 2
youtube'da klipleri rekorlar kıran kendini beğenmiş ergen ünlü.

(bkz: cevapsız çınlama)
(bkz: sen olsan bari)
"gençlerin önünü açın" cümlesi her sektörde iş görebilir, doğrudur da belki ama anladığımız kadarıyla bu, müzik için geçerli değil.
türkiyede gerçekten güzel iş yapan şarkıcıdır. ergen olması ve yaşından dolayı yaptığı hatalarla eleştirilen kadın.
türkiye şartlarında allah yardımcısı olsun yoksa dünyanın en boktan toplumu tarafından eleştirilmek ve ayakta kalmak zor olmalı.
sesi güzel, kendisi ergen, farklı yorumları olan bir hanımkızımız. biraz egosunu törpülese kendi açısından daha iyi olur.
yersiz eleştiriler aldığını düşündüğüm,17 yaşında türk pop sanatçısı. acımasız olmamak lazım,nitekim biz sahip çıkıp sevmezsek kim sahip çıkıp sevecek. şans verilmeli.
pazarlama ürünü gibi muamele edilen yetenekli yeteneksiz yorum yapmadığım son zamanların konuşulan popçusu
aslında mükemmel bi sesi olan, piyasaya girmeden önce kendi grubuyla çok hoş da müzik yapan, piyasanın gazabına uğramış bir pop müzik yorumcusu.

acımasızca eleştirenlerin youtubea girip yetenek sizsiniz videolarını izlemesini rica ediyorum. cevapsız çınlamadan ve o iğrenç, megaloman açıklamalarından ibaret görmemek lazım.
ülkemizin genç başarısıdır. Her ne kadar sosyal medyada gömseler de yerden yere de vursalar kız başarılı son klibi 1 hafta da 50 milyon izlenme aldı. şimdi diyeceksiniz ki bu bir başarı mıdır? değil diyenlere bir sorum olacak hayatta ki en büyük başarın nedir hocam ? Bugün dinlediğimiz milyonlar tık almış bir çoğunun anlamını bile bilmediğimiz ki bakın burası önemlidir yabancı şarkıların çevirilerine baktınız mı ? Siz burada kendinizi de yırtsanız kız aldı başını gidiyor.
Genc yasta sohreti yakalayan sesi guzel ama henuz fiziki gelisimini tamamlamis (bkz: ergen) yeni nesil milenyum sanatcisidir. (bkz: justin bieber)
Kendi halinde bir fan kitlesi olan , milleti taklit eden bir yapıya sahip olduğunu düşündüğüm milenyum doğumlu şarkıcı.
/ 2