afrataframedya

Her hafta quiznightlarıyla ya da çekiliş yoluyla seyahat,hediye,konser bileti dağıtan takip edilesi instagram hesabıdır.

Edit : web sitesi de var
kendi tabirleri ile ''Birkaç iyi adam tarafindan kurulmus bir ajans, bir prodüksiyon, bir topluluk, bir her şey''

Her hafta birçok konsere davetiyeler, Quiznight yarışmaları ile çeşitli ödüller vermektedirler.
Aynı zamanda gezginler için hem sponsor desteği sağlamakta hem de interrail bileti dahil avrupa gezilerine hediye bilet vermekteler...
haftalardır çekilişine katıldığım fakat her seferınde elimin boş döndüğü ajans,kurulustur
kurucusu yiğit demiradında girişimci bir adamdır. dinamizmini ekibiyle birleştirip güzel işler ortaya koyan tatlış sosyal medya paylaşım platformu da diyebileceğimiz bu ajansın faaliyetlerini yürütmektedir.
ilk başlarda pazar geceleri yaptığı sosyal medya quiz night etkinliğini çarşamba gününe çekmiştir.
quiznight'lerinin birisinde çadır kazanmıştım. hala zafer kazanmış gibi bakarım o çadıra. güzel topluluk, hatta baştan aşağı harika bir oluşum
sosyal medya'da gençlere konser, davetiye, etkinlik, çekiliş ve birçok imkan sağlayan medya ajansıdır.
Çekilişlerden birinin ekip arkadaşlarının sevgilisine(B.B) ,diğerinin if’in güvenliğine(yine arkadaşları) çıktığını görünce katılmayı bıraktığım,yine de bir çok çekilişlere insanlara (ben hariç) konser,kamp ekipmanı vs hediye eden her ne kadar kurucusu benden hazetmese de(bir şey olmadı ama hissediyorum )çok severek takip ettiğim müzik gruplarını da beğenerek dinlediğim bir kaç güzel insanın kurduğu ajanstır.
çok sevdiğim insanların bir araya geldiği, güzel işler yapan ve daha güzellerini de yapacak olan ajans.