#tüm serkan-yavuz entry'leri

bence bu adam piyon kesin arkadasında başka bir güç var bu yaşta birinin bu dümeni kurup tek başına işletmesi imkansız gibime geliyor.
rahmetli olan bir arkadaşım vardı oda bu şekilde içip gece sonunda nereye içtik bu içkiyi anlamıyorum herkes kelle olmuşken o herkesten fazla kat kat fazla içmesine rağmen sanki içki tüketmemiş gibi hayatına devam ederdi bir süre sonra karaciğer ağrısından yürüyerek girdiği üniversite hastanesinden 1 hafta sonra tabutla çıktı. Ruhu şad olsun.
Fazla makyaj yakışana yakışıyor ama yakışmayan da resmen dış cephe boyası gibi duruyor arkadaş.
kimine göre pişmanlık kimine göre bulunmaz nimet olan havayolu şirketi.
bir yere kadar cok iyi bir yerden sonra çok kötü duran erkek makyajı
Bu youtuberler nadir de olsa güzel işlere imza atıyorlar emellerine sağlık arkadaş.
Adamlar savaş gemilerini hiç durmadan hareket ettirip askeri tesislerine şehirlerine ve enerji ihtiyaçlarını nükleer enerji ile sağlıyorlar biz napiyorsun doğal güzellik doğal güzellik sanki çok gidip geziyoruz da çok turist görmeye geliyor da oraları yapacak abi devlet nükleer santral yapacak ki enerjide dışa bağımlılık olmayacak adam doğalgazın vanasını kestiğinde sende elektriksiz kaldığında en basitiyle bu diğer büyük olumsuzlukları söylemiyorum bile o zaman cimkirirsin olduğun yerde
e devlette o kadar bir yoğunluk oluştuki diğer işlemleri engelledi ve vatandaşlara mağduriyet yarattı ne sabıka kaydı ne öğrenci belgesi alınabiliyor.