#tüm parasutlu-kanguru entry'leri

üniversite sınavına hazırlanırken hayalini kurduğum, öğrencisi olup mezun olduktan sonra da her zaman gurur duyduğum canım okulum. sadece diploma vermekle kalmaz, insanı hayata hazırlar, birbirine hocam diyen süper insanları barındırır. ilk başlığımı hayatımda farklı bir yeri olan okulumun ilk entrysi olarak açmak istedim.
kızgın damdaki kedi.

süper bir oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen ortanın üstü iyinin altı bir oyundur. Sezin Akbaşoğulları'nın mükemmel performansı tek başına tiyatroyu sıkıcılık seviyesinin üstünde tutsa da önermediğim oyun

edit: imla
benim için şirinceden alınan ev yapımı ballı tarçınlı şarabın sıcak tüketilmesidir
(bkz: bizde olsa) vestel venüs dağıtılır. hatta önce dağıtılıp sonra hemen arkasından ikram servisi sonrası boşları toplar gibi vergileri istenir. bizde olmaması daha hayırlıdır.
eğer el altında varsa absinthe içmek ile eğer o yoksa konyak içerek hiçbiri yoksa pekmez içmekle sağlanır, iç don falan yalandır

(bkz: içten yanmalı bünye)
yeri geldiğinde bir baş ucu bilgi kaynağı, yeri geldiğinde gündemi takip etme yeridir. hiçbir şeyi beğenmeme timi sayesinde çok sevilen şeyler hakkındaki yorumları hayattan bezdirse de birçok konuda çok yardımı olmuştur, can olmuştur kan olmuştur.