#tüm nazif-turkan başlıkları

9 ekimde istanbuldan güle eğlene ,halaylarla , türkülerle gittiğimiz. Türkiye'de ki bütün STK - siyasi partilerin de katıldığı 102 insanın hayatına maal olan bombalı saldırı. Ben de o patlama da bacaklarına bişeylerin isabet ettiği. Her yerin insan parçaları ile dolu olduğu. Ambulanslardan önce TOMA ve polisin gelip gaz attığı hayatımdan çıkaramadığım kara bir gün. 3 yıl oldu patlama 3 yıldır hayatımdan çıkaramadım ne yaşadığım görüntüleri ne de patlamanın seslerini.
Genel de hayatın her alanında var gibi görünürler ama olmadıklarını kendilerini de bilir. Görürseniz onları dağda , bayırda , ovada tükürün suratlarına yolunuza devam edin.
Leyla ile mecnunun yayından kaldırıldıktan bir süre sonra yayına başlayan. İkdirada karşı giydirmelerini bırakmayıp yayından kaldırılan canım dizim. Sadece 13 bölüm dayanabildi. İkdidar
Eyüp belediyesinde hayvan katliamı yapılıyor. Vetenier çalışanlarına derhal soruşturma başlatılmalı.
#KatilEyüpBelediyesi
Nazim Hikmet, düşünceleri, şiirleri yüzünden hapsediliyor. Suç işlemiş sayiliyor ve üzerinden yasa çikariliyor. O boşu boşuna hapis yatilan yillar, sizin boğazinizi düğümlerken, yine Nazim anlatiyor bu durumu; "Mesele esir düşmekte değil, bütün iş teslim olmamakta".

İşte bütün mesele bu.
#NuriyeGülmen
#SemihÖzakça