#tüm dey başlıkları

loki

İskandinav mitolojisinin kurnazlık tanrısıdır. İki buz devinin oğludur. İnsanlar daha çok avengers serisinden tanır. Fakat orijinal mitolojiden farklıdır. Marvel, Thor ve Loki gibi karakterleri İskandinav mitolojisinden almıştır. Yunan mitolojisinden aldığı karakter örneği olarak da (bkz: herkül)ü verebiliriz.

türkiye'nin denetim mekanizması

Ülkenin en büyük problemidir bence. Sokakta gördüğümüz halktan, siyasetin en üstüne kadar işlemiş, ne yaparsam yapayım bana birşey olmaz zihniyetine evrilmiştir kafalara sebebiyet vermiştir. gerek trafik, gerek adalet sistemi, gerek siyasi durumun düzelmesi için ilk sağlamlaştırılması gereken ilk mekanizma.

27 haziran 2019 fsm köprüsü bakımı

Karayolları genel müdürlüğü talimatıyla, 27 haziran 2019 tarihinde, 2. Köprü diye bilinen Fatih Sultan Mehmet köprüsünün, toplam 4 şeridini içeren bakım çalışması. İstanbul trafiğini felç etmiştir. Foto ekleyeceğim lakin 45 dakika önce köprüde olmam gerekiyordu. Varırsam birgün paylaşacağım.

İstanbul'a gezmeye gelen gezginler, deniz ulaşımı kullanın tavsiye.

Edit: köprünün yarısında şuan asfaltı söküyorlar. Yolun Avrupa'dan Anadolu'ya geçiş kısmında.

26 haziran israil büyükelçiliği grevi

İsrail büyükelçiliğinin, dünya çapında yaptığı grevdir. Vize almak için büyükelçiliğe ulaşmanızı tavsiye ederim. Duyuru fotosu

27 haziran 2019 ibb devir teslim töreni

İstanbul'un seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlunun, devir teslim ile göreve başlama törenidir. Tüm halkı Saraçhaneye davet etmiştir.

link

ibrahim layık

Havalimanında çalışan, Şırnak cizreli, 18.06.2019 tarihinde intihar eden gencimiz. Sebebi bilinmese bile, intiharından 2 saat önceki Instagram postu açıklıyor çoğu şeyi. Hakkını helal et kardeşim.

miles morales

Miles, Peter parkerdan sonraki örümcekadamdır. Afro Amerikan bir ergendir, Peter gibi. Peterla aynı güçlere sahip, sadece gizliliğe daha fazla önem verir. Siyah örümcekadam giysisi giyer.

keratin

Saç ve tırnakların ana maddesi. Keratinli şampuan saçları güçlendiriyor, beyler, muhabbet dışı kalmayın. Bu kadar bilseniz kafi.

memre

Gezginsozluk.org ve interrail Türkiye Facebook grubunun ponçik moderatörü. Kamplarda 10 kurt gücündedir. Kurt bayrağının altına gidip tanışabilir, efsane menemenini tüketebilirsiniz.

tarafsız gazetecilik

Haber niteliği taşıyan her olguyu, herhangi bir müdahale veya yorumlama yapmadan verebilme olayıdır. Türkiye şartlarında görmek imkansız olduğu için, kafanızda kolay canlanmayabilir.